02 листопада 2018

Завдання: 3-в-рядок "Філологія"

Привіт наші ПЧілочки!!!
У нас стартує нове завдання 3-в-рядок "Філологія".
І цього разу ми поговоримо про мову, письмо, тексти, слова чи навіть букви)Філоло́гія (грец. φιλολογία; від грец. φίλος — любов і грец. λόγος — слово, учення) — сукупність (єдність) гуманітарних наукмовознавствалітературознавствафольклористики, текстології, джерелознавства, риторики, палеографії тощо, які вивчають духовну культуру певного народу чи цивілізації через мовний і стилістичний аналіз літературних та інших пам'яток. Головним предметом її досліджень є текст, а метою — його коментар та інтерпретація.
Філологія вивчає насамперед культуру доби Ренесансу й гуманізму. Спершу вона прикладалася до комплексного вивчання класичних (грецьких, римських) текстів. У зв'язку з дедалі вужчою спеціалізацією науковців і з розвитком нових методів і течій у мовознавстві 20 століття (алгебраїзація, техніцизація, деісторизація тощо) помічається тенденція до їх відриву від філології, в якій залишається лише традиційне (порівняльно-історичне, гуманітарне, культурне) мовознавство.

Отже, ОЕ -  текст/напис
Додаткові елементи: калька, листя, штампи, висічка/вирубка, топінги/бісер/паєтки


Запрошений  дизайнер
Ольга Щекаева
Вдохновившись заданием, я сделала венок для нашей Страшно-Весёлой Вечеринки :)Сам венок скрутила из берёзовых прутиков.ОЭ: текст  - представила в виде рулончиков со старинными рецептами колдовских зелий :)И ещё два ОЭ выбрала - листья и вырубку (кот, замок, летучие мыши)Наш запрошений дизайнер настільки надихнулась завданням, що виконала дві роботи)


Я сделала ещё одну работу. Это шкатулка для хранения ракушек :)ОЭ: текст(послание в бутылке и фоновый штамп "Текст")А дополнительные в этот раз: топпинги (песок), штампы(ракушки, якорь и текст) и вырубка(summer memories)Ещё в работе применила чипборд "Сеть морская" ТМ"Скрапочка" https://scrapochka.com/chipbord-set-morskaya/Роботи нашої команди:

Олена Базюк
У мене для вас лаконічний і елегантний нотатник)
Використала матеріали від нашого спонсора Adidin-Scrapbooking 
тому зовсім скоро покажу детальки)
Мій рядок: текст/напис-листя-бісер/паєтки

Людмила Половинко
Для завдання я підготувала новорічну листівку з улюбленої новорічної колекції паперу Rustic Winter від ScrapMir. Мої обов"язкові елементи: текст, калька, листя, штампи та вирубка.
В роботі використала матеріали від нашого спонсора Adidin-Scrapbooking .
Я в якості натхнення покажу Вам частинку тревел-альбому для наших спонсорів Scrapbooking-ukraine та  ScrapBox. Мій рядок цого разу це основний елемент - текст, та ще два з додаткових це висічка та штамп.

Умови:
• стоврити будь-яку рукодільну роботу, надихнувшись завданнямОбовязково вкажіть, які додаткові елементи ви використали.
(ОЕ - текст/напис.  
Додаткові 2 на вибір: калька, листя, штампи, висічка/вирубка, топінги/бісер/паєтки)
 додати в пості посилання  та банер нашого завдання;
 додатися в лінки до 02.12.

Нагадаємо про наші чарівні призи, що очікують рендомного щасличвика та запошеного дизайнера:

Iris-Scrapbooking надає 2 набори квітів Iris на вибір
Виробник чіпборду - творча студія Sкрапочка дарує переможцю
сертифікат на 100 грнСертифікат на 100,00 грн. від-ЗАВДАННЯ РУКОДІЛЬНЕ -
Чекаємо на ваші роботи до 02.12.2018 року.

3 коментарі:

  1. Девочки, у вас как всегда очень интересное задание!!!! А работы ДК просто восхитительны) Спасибо за вдохновение ❤️❤️❤️

    ВідповістиВидалити
  2. Очень красивые работы ДК! 👍👍👍

    ВідповістиВидалити
  3. Неймовірно різнопланові та надзвичайно надихаючі шедеври!!!!!!!!!

    ВідповістиВидалити