29 вересня 2018

Огляд дизайнерської посилки від Scrapbooking-Ukraine з Марією Дворак

Доброго усім дня!
З вами Марія Дворак та наш постійний спонсор - магазин Scrapbooking-Ukraine. Сьогодні я поділюсь з вами своєю осінньою дизайнерською посилочкою!
Увесь матеріал підібрано дуже вдало - папір різних виробників та декор доповнюють одне одного й дозволяють створити гармонійні роботи.
Розпочну з декору: гарна помаранчева репсова стрічка, листочки двох видів (паперові й дерев'яні), напівперлинки.Декілька листочків різних виробників об'єднаних осінньою тематикою. Щільні та фактурні двосторонні папірці від Authentique Paper ( Autumn 1 Autumn 2) дуже просяться на кулінарний блокнот. 
Невідомий мені досі американський виробник Little Yellow Bicycle також приємно вразив щільністю паперу. Колекція "Відчуваю себе як вдома" (Happy HousesFall FloralCup O' LoveHappy Home) відрізняється яскравими принтами з однієї сторони й доволі класичними фоновими - з іншої.
Й усіма любима колекція "Amber Moon" від Prima. Подобається кожен з шести листочків. Підходить, як для осінніх листівок та мініків, так й для кулінарних робіт.

Дякую Scrapbooking-Ukraine за можливістьь працювати з матеріалами преміум класу!
Творіть в задоволення та приєднуйтесь до наших завдань!
Ваш Арт Клуб!