неділя, 17 червня 2018 р.

Наші вітання з Днем Батька


Люблю я тата, і щодня
Любов однакова моя.
Чи він сумує,чи співа,
Чи він майструє щось бува,
Чи він читає,чи мовчить,
І раптом навіть накричить,
Я не заплачу,я стерплю.
Бо все одно його люблю!
       (О. Бундур «Люблю я тата»)

Привіт!
Сьогодні ми будемо вітати наших найрідніших татусів!
Ви найкращі в світі татусі!!Спасибі вам за безмірну підтримку, любов і за те, що ти завжди поруч.
Нехай вас неодмінно щодня радують близькі, посміхається сонечко і чекають лише приємні сюрпризи! Здоров’я вам, любові, удачі, успіхів, бадьорості і життєрадісності!

Трішки історії…
День батька бере свій початок в США — саме там у 1909 році виникла ідея свята. Сьогодні разом зі Штатами День батька відзначають близько 40 країн світу, в тому числі і Україна.
Заснувала його жінка на ім'я Сонора Смарт, в заміжжі місіс Додд, яка проживала у місті Спокан (штат Вашингтон). Крім неї, в сім'ї було ще п'ятеро дітей. Після народження шостої дитини, мати Сонори померла і батько, Вільям Джексон Смарт, взяв на себе всі турботи про дітей. Він, звичайно, не міг замінити їм матір, проте зробив абсолютно все, щоб його діти не були позбавлені турботи, розуміння і любові, яку може дати тільки рідна людина.
Згодом діти виросли, кожен пішов своїм шляхом, і Сонора вийшла заміж. Коли в 1909-му році Сонора відвідала церковну відправу, присвячену Дню матері, вона згадала своє дитинство і подумала про батька, на чиї плечі лягли всі турботи про дітей. Про те, як гідно батько впорався з цим нелегким завданням, працюючи на фермі і віддаючи дітям всю свою увагу і любов без залишку.
Сонора пішла до міської ради Спокана і запропонувала заснувати нове свято – День батька. Ідею схвалила місцева влада. Було вирішено провести належні святкування в день народження Вільяма Смарта – 5-го червня. Проте часу на його підготовку не вистачило, і свято перенесли на 19-те червня. Незабаром цю ідею підтримали і в інших містах штату, а національним святом в Америці цей день став у 1966-му році, тоді ж і була визначена загальнонаціональна дата свята – третя неділя червня.

Існує традиція у День батька приколювати троянду на сторону серця. Ця квітка символізує безкінечну любов та повагу до батьків. Якщо тато живий – прикріпляють троянди червоного кольору, якщо вже покинув світ – білі.

Ваш Art Club!

Немає коментарів:

Дописати коментар