05 липня 2021

Огляд посилки від Скрапочка для Людмили Половинко

Привітики.

Сьогодні з вами я, Людмила Половинко покажу свою посилку з чіпиками від нашого спонсора магазину  Sкрапочка.Тепер жодна моя робота не обходиться без гарнезного чіпика від нашого улюбленого спонсора  магазину  SкрапочкаМаю вже давно улюблені дизайни, які беру при кожній своїх покупці і які завжди закінчуються в першу чергу.

Один з найбільш затребуваним чіпиком у мене є набір з молодою парою, який я використовую у своїх багатьох весільних роботах, а також напис Разом назавжди та Вместе навсегда , який ідеально пасує для романтичних та весільних робіт. 


Останнім часом я робила багато листівок великого формату, саме туди мені пригодиться така велика рамка, яка і стане основним елементом в роботі, а середнього розміру рамка - це маст хев для кожної роботи. Ж
одна моя посилка не формується без улюблених рамок, це той товар, який в першу чергу попадає до мого кошику) Взяла я круглу рамкуажурну рамку.


Моїми улюбленими є шикарні гілочки, які я часто розрізаю на частинки і використовую фрагментами. Листочки в них є ідеального розміру для різного плану робіт, і вони гарно доповнюють композицію. Також взяла шпаківнюголубівпаркан та набір шкільного приладдя, який зовсім скоро пригодиться для шкільних листівок до першого вересня та дня вчителяПосилка завжди ретельно упакована, що жодний чіпик в процесі транспортування не має можливості пошкодитись.

З вами була,  Людмила Половинко.

Немає коментарів:

Дописати коментар