17 жовтня 2018

Завдання: Дошка натхнення "Килимарство"

Привіт, друзі!
За вікном чарівна ідеальна золота осінь, яка надихає на творчість. Сьогодні хочемо представити вам нашу наступну дошку натхнення - Килимарство!
Приєднуйтесь до нашої компанії, творіть та вигравайте солодкі призи від наших спонсорів ♥

Цікаві факти
Ручне килимарство існує з тих часів, коли люди навчилися виробляти пряжу і тканини з волокнистих матеріалів.
Колекція зразків давнього і сучасного килимарства, що зберігається в музеях, — яскраве свідчення високої і самобутньої художньої культури українського народу. Протягом багатьох століть у народному килимарстві України йшов складний процес формування і розвитку своєрідних орнаментальних форм. Квітуча, багатобарвна українська природа була постійним джерелом натхнення для народних майстрів. На розвиток килимарства весь час впливали соціальне середовище та побутові умови її творців. Мовою орнаменту народні художники відображали своє ставлення до навколишньої дійсності, своє уявлення про прекрасне. Тому в кожному килимі глибоко відчутна та велика творча індивідуальність, що її народний майстер зумів вкласти у свою працю.


Завдання
Надихнутися ДОШКОЮ (палітра, настрій, окремі елементи, асоціації)  та створити будь-яку рукодільну роботу. Обов'язково вкажіть чим саме ви надихнулись!

Натхнення

Робота Запрошеного дизайнера:
Юлія Берестовська
Усім привіт! З вами Юляшка і сьогодні мені пощастило надихати читачів чудового блогу Art Club UA! Дівчата, дякую за запрошення!! Я люблю створювати сторіночки, а надихає мене осінь. Обожнюю цю пору року. І так склалося, що саме в ній, знаходжу найбільше теплих моментів мого життя, спогадів та натхнення)) Такий момент і зображений на сторінці. Осіння прогулянка з подругою та племінницею, й звичайно ж фотосесія з мільйоном фотографій) З чудової дошки натхнення почерпнула осінньо-прозорий романтичний настрій, запозичила дерев’яну текстуру та натуральну палітру з яскравими акцентами (золотаве листя та червоні гудзики).
В роботі використала крафтовий папір, мереживо, шиття, книжкові сторінки, штампи, чипборд, напис та декілька сухеньких гілочок, з дерева поблизу домівки. І звичайно ж трішечки фарбових плям))
Ось такі теплі осінні спогади. Дякую за увагу! Залишайтесь з Art Club UА та створюйте теплі щасливі моменти осені!
Роботи нашої ДК:

Флокса (Марина)
Цьогомісячна дошка дуже тепла, затишна і якась ніби м'якенька)) В моїй роботі не обійшлося без ниток теплих кольорів какао з молоком. В'язана спицями сумочка буде вигуляна завтра ж в залитий осіннім золотом парк!Сіправська Надія
Я для завдання зробила осінню листівку, на яку надихнуло перше фото із нашої дошки - деревина і осінні гілочки-листочки - неймовірне поєднання!


Pioniya
Мене потрошки перемикає на новорічний настрій.
Тож в цій дошці зірочка бадьяну нагадала мені про пуансетію.
А палітра так і проситься у новорічну роботу :)
Використала золоту пудру для ембосування від Фабрики Декору.
Споснори:

Надіємось, що призи від наших спонсорів спонукатимуть вас до активної творчості! 
Запрошені дизайнери гарантовано отримують приз від нашого спонсора.
 (Умовою є лише використання отриманих матеріалів при виготовленні роботи для нашого наступного завдання ;)) 
А решту призів ми розіграємо серед усіх інших учасників за допомогою Randomus. 

Виробник чіпборду - ScrapBox дарує переможцю
подарунок (доставка призу оплачується отримувачем)


Магазин товарів для творчості Iris - дарує 2 набори квітів Iris на вибірМагазин товарів для скрапбукінгу Scrapbooking-ukraine дарує подарунокВиробник штампів для скрапбукінгу - Cherrylana designs надає знижку 10% на купівлю штампиківПравила участі в завданні:

♥ Надихнутися ДОШКОЮ (палітра, настрій, окремі елементи, асоціації)  та створити будь-яку рукодільну роботу. Обов'язково вкажіть чим саме ви надихнулись!; 
♥ написати пост, в якому має бути активне посилання на наш блог та банер завдання; 
♥ додатись в лінки до 15 листопада

♥ за результатами завдання ми розіграємо призи від спонсорів та обиремо ЗД; 
♥ звернутися за призом на протязі 2-х тижнів від дня публікаці результатів завдання.


ЛІНКИ

2 коментарі:

  1. Ох какой вдохновляющий банер!!! И работы дк конечно же подали много идей😉♥️❤️♥️

    ВідповістиВидалити
  2. Девочки, какие красивые работы!!! Спасибо за вдохновение!

    ВідповістиВидалити