04 лютого 2019

Натхнення від Adidin-Scrapbooking та Sкрапочка. Людмила Половинко

Привітики!


Сьогодні я, Людмила Половинко з натхненням від спонсора Adidin-Scrapbooking  та магазину  Sкрапочка, а надихати я вас буду на наше романтично - любовне завдання.
Для вашого натхнення я робила сердечну листівку, основним елементом якої є мереживне чіпбордове сердечко від Sкрапочка. А також в роботі мені пригодились такі чіпики: гілочка, фоновий чіпик бульбашки та метелик. Колекція паперу Wedding of our dream від Фабрика Декору, з якої я зробила свою листівку, я знайшла в магазині Adidin-Scrapbooking

 Для листівки я використала вирізалки і карточки, а також і квіточка була зроблена з паперу цієї ж колекції. Свою композицію доповнила бантиком з вощеного шнура, а по завершенні покрила топінгом: декоративними камінцями від Prima Marketing та рожевим глітером.Так як скоро буде романтичний день Валентина, така листівка може бути прекрасним подарунком для вашої половинки. 
Листівка вийшла настільки універсальною, що може стати подарунком і в особливий день молодій парі.Основні елементи, які я використала для своєї листівки - це серце і напис.Сподіваюсь, що мені вдалось надихнули вас. Чекаємо вас у нашому завданні.

З вами була Людмила Половинко.
Натхнення вам та безмежної любові!

Немає коментарів:

Дописати коментар