25 серпня 2018

Натхнення з Scrapbooking-Ukraine та Sкрапочка від Людмили Половинко

Привіт!
   Сьогодні з вами я, Людмила Половинко, вам покажу своє свіже натхнення.   Коли я приїхала з відпустки мене вдома вже чекали три дизайнерських посилки. Це так приємно після довгої перерви отримати нові довгоочікувані матеріали та зарядитися свіжим натхненням до роботи.  вам покажу, що я зробила з матеріалів від нашого спонсора магазину Scrapbooking-Ukraine  та магазину  Sкрапочка.

 Папір виявився настільки універсальним, що з нього легко можна зробити не тематичну морську листівку.А квіти, які зовсім не з тої ж колекції, але прекрасно вписалися в загальну композицію.Я закохалася в цей чіпик з шпаківнею. Рекомендую вам зайти на сайт і сористатися літніми акціями та знижками. Якість чіпборду на висоті за доступною ціною.Гілочки чіпборду з різних наборів, але вони прекрасно поєднюються між собою.


І зворотня сторона, по традиції також з мінімальним плоским декором.В роботі використала: 

4 коментарі:

 1. Люд, замечательная открытка! Легкая, воздушная. Мне нравится угол размещения декора. Прям загляденье!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Женічка, щиро дякую! Ти знаєш, я рідко задумуюся про кут розміщення декору! Я спочатку все розкладають, якщо задоволена результатом тоді склеюю, якщо ні, тоді безжально скидають і складаю по новому))

   Видалити
 2. Така гарна і квіткова листівка і чипборд шпаківння чудо)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Мариночко! Саме цей чіпборд і задав основну ідею цій листівці. Він мій фаворит)).

   Видалити