10 серпня 2018

Огляд партнерської посилки від Sкрапочка Людмила Половинко

Привіт!
Сьогодні з вами Людмила Половинко . І я прийшла показати вам красу, яку отримала від нашого спонсора магазину  Sкрапочка.
Якщо ви ще не знайомі з цим виробником чіпборду, то я вам рекомендую зайти на їхній сайт і скористатися акцією: зробити замовлення на 200 грн та отримати в подарунок безкоштовну доставку Укрпоштою, а також між своїми покупцями магазин Sкрапочка щомісця розігрує сертифікат на 200 грн.

Для себе в цьому магазині я знайшла прекрасні дитячі дизайни та мега ніжні листочки та гілочки. Подивимося, що саме я собі вибрала в магазині нашого спонсора Sкрапочка.


Частина чіпиків не дочекалася до фотосесії, вони одразу ж пішли в діло. Натхнення це така річ, що треба використовувати його поки воно є)).
Від дизайну цього чіпика я в захваті.

Дитяча тема у  Sкрапочці поза конкуренцією. Милі та ніжні дитячі дизайни не залишать байдужим жодне серце.

Милі колясоки та дитячі ліжечка представлені в декількох варіантах, одразу важко обрати).Для того щоб краще зорієтнуватися в розмірах чіпборду пропоную подивитися коротенький відеоогляд моєї посилки.Що мені подоюається, що в Sкрапочці  увесь чіпик йде з основою, що забезпечує його захист при транспортуванні а також зберіганні. А для того, щоб вміло і акуратно витягнути чіпик з основи додається докладна і зрозуміла інструкція.

Чіпборд на тему флори я вибирала в цьому розділі, а дитячі тут.З вами була Людмила Половинко.
Натхнення вам та любові!

Немає коментарів:

Дописати коментар