10 квітня 2015

Фотозавдання №7 "Аромат весни"

Вітаємо, любі наші читачі!

Ось уже й непомітно так половина весни позаду, а теплі сонячні дні тільки ще попереду. Цьогорічна весна лякала нас снігом та холодом, вітром та градом, але попри все природа прокидається, настрій підіймається, а квіти квітнуть та радують око.

А наше сьогоднішнє фотозавдання присвячене весняним квітам! Шукайте весняних красунь на грядках, в садках і парках, на підвіконнях та на деревах. Головне, що квіти мають бути саме весняними, тобто такими, що цвітуть тільки весною))Весняне фото нашого Запрошеного Дизайнера

 Виктория Комарова
Спасибо за такое интересное задание! Обожаю весенние цветы! А тут как раз около нашей школы распустились подснежники )))


А ось чудові роботи нашої ДК:
Чоловікова мама дуже любить квіти, в її великому саду вони цвітуть цілий рік. Ось що я вполювала цієї весни))

Я обожаю весну за её аромат влажной земли после дождя, свежей сочной травы и листвы, множества красивейших цветов, радующих глаз... но больше всего я люблю, когда цветут фруктовые деревья! До этого осталось подождать совсем немного...
А пока, по пути в детский сад, мы нашли полянку с Фиалкой душистой.


  

Люблю весну, особливо той період, коли навкруги  - білі дерева і аромат у повітрі неймовірний! Цього року уже зустріла початок цієї краси - цвіт абрикосу:

Чекаємо Ваші роботи до 09.05!

З любов'ю, Арт Клуб!
1 коментар:

  1. Линки отказываются загружаться, вот ссылочка http://starnika.blogspot.com/2015/05/blog-post_4.html

    ВідповістиВидалити