пʼятниця, 11 березня 2011 р.

Важливі навички

На думку переважної більшості батьків, «домашнє» дитинство має багато переваг порівняно з дитячим садком. Маля менше хворіє, бо перебуває під невсипущим оком матері й менше наражається на небезпеку підхопити недугу від одногрупників. Та й чи дадуть колективні заняття з малювання, читання такий же результат, як індивідуальні?
Але разом з тим дорослі мають зрозуміти: навчити дитя ліпити кумедних звірят із пластиліну – це, звичайно, добре, та важливіше навчити спілкуватися з ровесниками. А де ж опанувати це мистецтво, як не в дитсадку? І тут декого з батьків підстерігає прикрість: ваша найталановитіша. Найкмітливіша дитина абсолютно не пристосована до самостійного життя. Вона добре малює, уміє читати і рахувати, знає напамять багато  віршиків? Це чудово, але чи навчили ви малого зашнурувати взуття, одягати та застібати куртку і акуратно складати одяг до шафи? Психологи переконані: саме це свідчить про рівень  розвитку самостійності дитини. А ще – уміння пристосуватися до режиму дня. Тому, перш ніж віддати 3-4 річну дитину садочок, поцікавтеся, коли там снідають. Коли йдуть на прогулянку, коли починається й закінчується пообідній відпочинок. І протягом місяця привчіть маля до такого режиму.  
Тоді й дитині буде легше звикнути до способу життя, і вихователям буде менше клопоту, і одногрупники не потерпатимуть через вередливого новачка. 

Дякую, що зайшли!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар