субота, 19 березня 2011 р.

Дошка натхнення.

У Вас буває так, що щось хочеться або треба зробити, а ідей нуль, просто нема. Починаєш ритися в просторах інтернету за краплинкою натхнення. Але ж воно скрізь, просто ми його не завжди бачимо. Або бачимо, намагаємося запам'ятати, та згодом забуваємо. Так от, щоб не забувати, можна використовувати дошку натхнення ( або стіну натхнення, або moodboard чи inspiration wall, називайте як хочете). Вона допоможе не губити гарні ідеї, створювати план дій, який завжди перед очима, навіть нагадувати про власні досягнення. Все, що Вас надихає просто повинно бути на цій дошці.
Дошка натхнення може бути цифровою, або реальною. З цифровою простіше. Вона легко робиться в фотошопі (або інших редакторах), та надихае час від часу, коли нам того треба. Зазвичай такими дошками користуються організатори свят та дизайнери інтерьєрів для зручності  спілкування з клієнтом. Ще вони дуже допомагають обирати гарні палітри для робіт Ось  наприклад:Але ж найбільш надихаюча реальна дошка.
Вона може бути будь якої форми, кольору або фактури, головне, щоб на неї легко можна було прикріпити і зняти будь який елемент. Дошку можна повісити на стіну, або просто поставити на підлогу, або сама стіна може бути дошкою натхнення чи меблі. Тобто все на що здібна Ваша оселя та уява. Обираючи собі дошку, треба зрозуміти, що на ній буде. Ну, відносно скрапу, скоріш за все на нашій дошці буде папір, можливо металичні елементи, брадс, гудзики стрічки, та ін.
Дошка може бути магнітна, пробкова, дерев'яна або картонна.
Наприклад, 
Крім прикрас,можна прикріпити на дошку (або повісити з боку) свій диплом, або сертифікат, або свою кращу роботу, на знак того, що Ви можете робити гарні речі і у Вас в цьому є досягнення. Можна писати ідеї на папірці. Можна зробити коллаж з тих речей, які Ви хочете використати в наступній роботі, такий собі пошук ідеї. Фотографіі, слова, цитати, фрази, малюнки, білетики, все це може бути там. Але не забувайте, що будь яку річ з дошки ви можете використати у натупній роботі, тому треба кріпити її так, щоб потім зняти неушкодженною. 
Одже, творіть та надихайтесь. Та радуйте нас своєю творчістю.3 коментарі: