06 жовтня 2020

Ніжний альбом від Людмили Половинко та Скрапочка. Натхнення до завдання

    Привіт, друзі!

Сьогодні з вами я, Людмила Половинко, з натхненням до нашого нового завдання і покажу свій ніжний альбомчик з чіпиками від українського виробника  Sкрапочка.
Мій альбом зроблений до нашого нового музичного завдання мій рядок: ноти(у вигляді паперового скотчу), листок, текст, чіпик та нитка.Альбом зроблений з міксу різних колекцій паперу, що дає можливість творчо попрацювати)) Я люблю процес підбору матеріалів, часто перебираю свої запаси, надихаюсь чимось новеньким та творю не з примусу)), а по натхненню. 


Хоч альбом не дуже великий, але він вмістимий, у ньому усі фотографії кріпляться за допомогою кутиків, що дає можливість зробити запис на звороті фотографії та зберегти пам"ять про приємні моменти на багато років).


Альбом зроблений з цупкого картону і обтягнено крафт папером, а вже по верх декоровано. Для декору я тут використала мереживо, вирізалки, квіти та різноманітний чіпик, який виглядує з-під композицій, а десь і відіграє ключову роль. На обкладинці можна знайти гілочки завиткинапис "Ніжність"метелика та гудзик.


В альбомі на усіх розворотах використала один і той же декор, що об"єднує весь альбом в єдине ціле.  Мереживо розривала на частинки і ниточки, які при цьому утворювалися додали особливого шарму композиції 


Також в альбомі у композиціях можна зустріти такі чіпики: колаключики, великі квіти та зірочки
З вами була, Людмила Половинко.