23 вересня 2019

Натхнення зі спонсором Scrapbooking-Ukraine від Марії Дворак

Доброго дня та гарного настрою! 
Сьогодні надихати вас буду я - Maria Dvorak своєю дівочою листівкою.
При створенні роботи використала матеріали надані постійним спонсором - Scrapbooking-Ukraine.Не дивлячись на те, що за вікном вже осінь й руки самі тянуться до осінніх скарбів та зістареного паперу, проте матеріали однозначно можуть надихнути на ніжний, романтичний стиль. 


В листівці використала відразу декілька листів паперу з колекції "Oh So Lovely" від Kaisercraft. Листи з пасивним принтом (Damsel, Wildflower, Dainty) використала в якості основи листівки та нашарування. З активного листа колекції-  Іvy отримала дуже гарні вирізки.


Багатошаровість в роботах завжди мені допомагають створювати висічки. Давно зрозуміла, що маючи декілька універсальних ножів (листочки, серветку, рамку), власноруч вирізані активні елементи з паперу можна отримати цікаві, різнопланові скрап об'єкти.


Також у закордонних виробників часто можна зустріти різноманітні наклейки, які поєднуються й з іншими колекціями. Зокрема, у листівку гарно вписалася пташка з листа з наклейками True Rommance з іншої колекції Kaisercraft - "Rommance".

Борги віддано ;) й тепер з чистою совістю буду подумки планувати, а може й створювати осінні об'єкти. 


Творіть в задоволення!
Ваш Арт Клуб!

Немає коментарів:

Дописати коментар