08 лютого 2016

Натхнення Вензелик від Аліни-Ladybird

Вітання усім рукодільницям, рукодільникам та просто читачам блогу!
Сьогодні я поділюся з вами порцією робіт з використанням чіпборду вітчизняного виробника "Вензелик", чим спробую надихнути вас на нові творчі звершення ;-)
Коли у нас усі новорічні святкування позаду,
у Китаї сьогодні вони тільки починаються :-),то ж саме враз показати зимову новорічну листівку у формі снігової кулі: перевертаєш її  - і будиночки засипає "снігом":

У роботі використала чіпдорди Вензель та будинки, трохи підрізавши обидва)

Та все ж таки,усі думки та приготування у більшості творчих людей спрямовані на інше  зимове свято, яке вже вкорінилося у нашій культурі - День закоханих. Я - не виняток: до свята підготувала підвіски серця у техніці декупаж з використанням чіпборду):


Ось такі чудові парочки - пара купідонів та пара метеликів оселилися на серцях:
В комплекті до одного з сердечок створилася листівка-валентинка - в не традиційних червоних тонах, проте з традиційним надписом та купідончиком, що цілиться у чиєсь серце:

Лютий - саме час спланувати літній відпочинок на морі ;-) Чи просто помріяти про море і втілити свої мрії у творчості - з допомогою чіпборду від "Вензелика:
На даху хатинки) для туалетного паперу підняв свої вітрила корабель:

Чіпборд "Вензелика"прекрасний у будь-якому вигляді - пофарбований (у листівці кулі), заембосений (на серцях та корабель) або у першопочатковому вигляді  (купідон на листівці). Ну і, як бачите, приживається він не тільки у скрапі, а й у декупажі ;-)

Натхнення та гарного настрою!

3 коментарі:

 1. Клас! Я щось ще не додумалась чіпборди-на декуапжні підвіски))) Дякую за ідею!
  Чудові роботи !

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. На здоров"я ;-)
   Дякую! А я все не могла додуматися, що то можна ембосити декупажні роботи - штампи використовувала, але штампування акриловою фарбою не завжди чітке виходить, а от ембосинг - супер. Правда, треба мати фена і пудри)))))

   Видалити
 2. Дуууже класні роботи, такі романтичні) дякую за прекрасне натхнення)

  ВідповістиВидалити