11 лютого 2016

Натхнення від спонсора - Cherrylana designs

Вітаю вас, любі наші майстриньки і майстри!

За моїм вікном зараз страшенна хурделиця і вітер, в кімнаті темінь, а на вулиці холод, але ми ж все-одно знаємо, що весна уже так близько! І лютий може скільки завгодно лякати нас, але в голові уже думки про перші сонячні теплі промінчики, милі сердечки, ароматні тюльпани, про дзвінкий спів пташок, які повернулися з вирію і про відчуття оновлення та сили, які дарує весна.

А про весну я тут не просто так заговорила, адже знову сьогодні я, Люда (Вишневий Цвіт), знайомитиму вас з весняними новинками від українського виробника фотополімерних штампів високого ґатунку cherrylana designs.Як завжди, почну з улюбленого, з чудових наборів-конструкторів! 
І перший - це Набір штампів "Піони". Він неймовірно красивий і реалістичний, аж хочеться з'їсти ці смачні пелюсточки! Набір є в двох розмірах, тому є з чого вибрати, або можна цікаво поєднувати їх в одній роботі.


Ще один ну дуже красивий букет весняних квітів - Набір штампів "Тюльпани". Він теж є в різних розмірах і його можна розфарбовувати як завгодно!


І лютий - це не тільки очікування весни, це ще й місяць любові. Для ніжних романтичних робіт чудово підійдуть ці милі ілюстрації. Наприклад, "Закохана пара"


Або ці пташечки

І ще такі мімімі пташки

Також є багато новинок-написів на любовну тематику! Як завжди, їх можна придбати на різних мовах і навіть узгодити розмір!
Також ви знайдете величезний вибір сердечок на будь-який смак, наприклад, 
такі або такі


І ще така краса: серце з пташкамиНу і на кінець, неймовірні штампи для коханих чоловіків - Набір штампів "Сам с усам", з улюбленими всіма вусами і веселими оригінальними написами


І написи, які дуже підійдуть чоловікам, хоча і не тільки їм: "Ти мій Герой" та "Я пишаюся тобою"

А дуже-дуже скоро наші дизайнери будуть дарувати вам море свого натхнення із чуовими штампиками cherrylana designs. Чекайте)))

З любов'ю, Люда та АртКлуб

Немає коментарів:

Дописати коментар