24 лютого 2016

Мій космос...Cherrylana designs, Chipbordik та Вишневий цвіт!

Вітаю вас, наші любі!

Сьогодні я, Люда, надихатиму вас разом із Cherrylana designs і ділитимусь із вами трохи незвичною для мене роботою, але дуже натхненною! 

А ще у мене для вас прекрасні новини, бо це натхнення буде ще й про нового нашого спонсора та виробника чудового чіпборду - Chipbordik! Скоро ви також зможете виграти матеріали цього виробника у наших конкурсах та насолоджуватися роботами дизайн-команди! А поки що, пропоную вам ознайомитися із вибором чіпборду на їхньому сайті, я впевнена ви будете приємно здивовані красою дизайнів! А про якість я розкажу далі)))

Отже, все почалося із отримання прекрасних заготовок для альбому у формі зірки, і планувала я з ними зробити якийсь милий дитячий чи романтичний альбомчик. Аж тут одного дня мені в голові склалася картинка того, що ви побачите далі, і мене вже було не зупинити))) І я зразу зрозуміла, що новинки від cherrylana designs підійдуть сюди якнайкраще! Тиждень праці, море натхнення, літри фарби та кольорові руки - але який результат!


І ось декілька фото процесу створення альбому з мого інстаграмуПопереджаю, що фото буде багато! А ще ви дізнаєтесь, які незвичні матеріали я тут використовувала))) Почнемо розглядати! 

Спочатку я довго заготовляла декор. Для цього я взяла Набір штампів "Піони" і Набір штампів "Тюльпани" - сказати, що вони красиві, це не сказати нічого! Вони неймовірні, ще й дуже зручні в користуванні і прекрасно поєднуються між собою, варіантів букетів є мільони!  Але в цьому випадку я квіти і листочки для альбому штампувала окремо на кальці прозорою пудрою для ембосінгу, а тоді розфарбовувала перламутровими спреями. Навирізалася я вдосталь, добре, що я люблю ця справу!

Заготовки я щедро фарбувала, збризкувала спреями, замазувала текстурними пастами, а тоді знову фарбувала, але чіпборд витримав це прекрасно, його ані скілечки не повело! Альбом поки що без фото, але я бачу його як історію про когось особливого. В рамці крім напису є ще дрібненькі кришталеві кульки. 

Фон я фарбувала чорним медіумом, тоді бризкала спреями через трафарет. Далі я місцями нанесла текстурну пасту через трафарет-трикутники, а тоді пофарбувала їх бірюзовим спреям та золотою і бордовою фарбою (наносили її пучками лише зверху). Вийшов справжній космос!


На обкладинці я використала також фон із сердечками, порізавши його на частинки. Чудові піони в фіолетово-бірюзових тонах  виглядають легко і напівпрозоро, все-таки калька прекрасний матеріал для штампінгу.


Перший розворот із піонами

Використовувала для підкладок під фото текстурний картон, який штампувала зірками та написом "Для фото", і збризкувала спреями, а також тут, наприклад, є папір ручної роботи із пелюстками троянд!


Тут можна бачити чорний папір ручної роботи із глітером, а також шматочок шпалер - це отой біло-бірюзовий папір з квітами))) Другий розворот із золотими квітами Prima


Тут також є чіпборд-серця і золота-золота зіркаФото альбом вміщає різних форматів, тут наприклад квадратне


Під квіткою завитушка із коричневої фольги, дуже гарно дивиться!А тут під фото папір, яким взуття в коробках обгортають. Цей був такий гарний і без написів, що я його з радістю взяла в роботу!


Третій розворот із тюльпанами
На цьому розвороті використала чіпборд Ключик, а завитушка теж із фольги, срібної. Листочки тут із набору з піонами, але вони ж такі красиві, що їх можна легко поєднувати і з тюльпанами)))


Ще одна частинка фону із сердечками, мереживо, тюльпани та інша краса)))
Четвертий розворот
Тут також для підкладок використовувала і шпалери, і папір ручної роботи, а ще висушену вологу серветку, яку я пофарбувала спреями. Вийшла така собі космічна павутинка)

І останній п'ятий розворот
Тут знову тюльпани, мереживо і серветка)))

В рамочцу вставила кальку із золотими серцями і посипала її кришталевим топінгомЯ дуже надіюся, що вам сподобалась моя робота і я вас надихнула на нові експерименти із матреріалами чудових українських виробників Cherrylana designs  та Chipbordik

З любов'ю,
Ваша Люда

3 коментарі:

  1. Ще і тут намилувалась цією космічною красою))) Дякую, Людмило, за шикарненьке натхнення)

    ВідповістиВидалити
  2. Як ефектно! Квіти як напівпрозорі хмаринки на осяяному зорями небі.

    ВідповістиВидалити
  3. Ох и невероятность! Просто восхитительный альбом!

    ВідповістиВидалити