19 лютого 2016

МК від ДК: робота з флоком.

Привіт-привіт!
Сьогодні з вами на зв`язку Gyravlick. Я розкажу вам як я працюю з флоком від ТМ Фабрика декору;))
Є в мене два кольори: білий та зелений мого улюбленого відтінку - смарагдового. І була в мене заготовка дерев`яна - дерево. Вона страшенно мені сподобалась, бо я останнього часу дуже люблю все кругле, а крона в нього саме кругла. І не знала як мені його задекорувати. Я не хотіла спортити цю красу, я хотіла ії прикрасити Нарешті придумала, як мені це зробити. Дивіться, що вийшло:

 

 Матеріали, які мені знадобились:

1. Спочатку я перемішую флок. Мені здається він злежується:)
 2.  Далі наношу клей від ТМ Евгения Курдибановская Жидкий скотч. Пам`ятаю в якомусь останньму обзорі сказали, що він ніколи не сохне. Я чомусь це запам`ятала і періодично згадую. Так ось у моєму випадку з декорування такої заготовки цей ефект нам і потрібен:) Саме цей. Бо клей сохне, але так, як нам потрібно: довго.
 3. На клей наношу флок, вдавлюю його. В зв`язку з тим, шо флок створений з ну, дуууууже малесеньких частинок, він всюди. Будьте до цьго готові. Залишки, які не прилипли я струшувала пензликами, а які поприлипали там, де не треба за допомогою мастихіна (клей же довго застига і ми з легкістю зчищаємо зайве)
 Носик у Жидкого скотча достатньо тоненький і можна повністю працювати з ним, але я брала собі в роботу ще німецький клей для дрібних деталей.
 4. Коли вся поверхня (і все накруги) покрита флоком. Я обережно звільняю гілки дерева від зелені:)
 5. Поки що не дуже симпатично. Все зайве прибираю руками, масихіном і пензликами.
 6. Сердечко замальоване рідкими дотсами від ТМ Фабрика декору.

 Мягуся;)
Ось таке дерево з любов`ю було мною задекороване. Радує мене тепер на кухні)

І ще кілька прикладів робіт з флоком:
Якщо є питання - задавайте! Сподіваюсь, була корисною

Запрошую вас приймати участь у 1-му етапі СП "Веснянка"!

Нагадую, що кожен учасник етапу бере участь  у розіграші подарунка від виробника 

чіпбордів - творчої студії "Скрапочка" сертифікату на 100 грн.А у фіналі буде розіграно ще 5 дуже класних призів від наших спонсорів, так що не втрачайте свого шансу!

2 коментарі: