Вітаємо вас!
Сьогодні хочемо поділитися з вами цікавинками про мушлі:
З самого дитинства всі ми знаємо, що якщо прикласти будь-яку, нехай навіть найменшу мушлю равлика до вуха, стане чутно, як шумить море. Причому багато хто стверджує, що це ніяк не залежить від того, де і коли були зібрані ті чи інші морські мушлі. І ось на сьогоднішній день навколо даного вельми цікавого факту утворилося вже кілька теорій. Перша, нічим не виправдана теорія говорить, що черепашки нібито зберігають в собі шуми морів і океанів. Хоч і сумно це говорити, але це не більше ніж вигадка, неможливо підкріплюваний науково.
Друга ж теорія стверджує, що при піднесенні даного предмета до вуха люди чують шум руху крові по власних кровоносних судинах. Але і цей факт досить легко зруйнувати. Наприклад, погодьтеся, після інтенсивних фізичних вправ кров циркулює по організму з дуже великою швидкістю. У цьому випадку шум в мушлі повинен змінитися, але так не відбувається. Третя теорія розповідає, що в мушлі чути звук потоку повітря, що рухається через неї. Стає зрозумілим, чому звук буде більш гучним, якщо черепашку піднести до вуха, і слабким - якщо тримати біля нього. Ця думка також спростовується, варто лише помістити об'єкт у спеціальне звукоізоляційне приміщення. У цьому випадку шум із черепашки повністю зникає, а ось потоки повітря в ній залишаються як і раніше. Після з'ясування всього цього стає ясно, що шум океану з черепашки чути тільки тоді, коли він є навколо раковини. На цьому і заснована найправдивіша, четверта теорія. Насправді звук моря - це змінений навколишній шум, який відбивається від стін черепашок, тому у предметів великих розмірів він чути чіткіше. Причому чим більше звуків навколо, тим виразніше це буде чутно в мушлі. З цього випливає, що вона є простою резонаторної камерою. До речі, щоб почути пісню моря, зовсім не обов'язково мати черепашку, можна прикласти до вуха звичайний стакан або навіть долоню.
Цілющі властивості мушлі. Про них, погодьтеся, доводилося чути далеко не кожному. У найдавнішій на планеті східній медицині досить поширене використання черепашок каурі і рапанів при масажі. А ось в сучасних SPA-салонах зараз досить успішно роблять масаж гарячими мушлями. Це стимулює кровообіг, розслаблює м'язи і заспокоює нервову систему. Косметологія теж не залишилася осторонь. У цьому напрямку продукти широко використовують для приготування ефективних омолоджуючих засобів, в які як один з компонентів додають мікрочастинки раковин.
Найдорожча мушля в світі: яка вона? Далеко не секрет, що багато знаменитих і вельми заможні жителі планети збирають черепашки, подібно нам, що бродить по березі моря або океану в пошуках особливо незвичайного екземпляра. Однак сильні світу цього роблять це трохи інакше. Попросту купують те, що вдалося відшукати іншим. В цілому колекціонування черепашок називають захопленням аристократів. Для розширення своїх колекцій вони набувають дорогоцінні екземпляри різних видів, родин, форм і забарвлень. Наприклад, найдорожча у світі черепашка ципреї Фултона була продана за 37 000 доларів США.(джерело)
Головний елемент, як ви здогадалися, - МУШЛЯ.
Необхідно також використати не менше 2 допоміжних: напис, топінг (будь-який), нитки, бризки, рамка, фарба, білий колір, вeнзeль.