24 вересня 2013

Спільний проект з АРТ клубом - Альбом.

Привіт всім прихильникам Арт ЮА.
Ми вже робили анонс нашого СП. І тепер ми раді оголосити старт нашого спільного проекту - Альбом.
Ідею спільного проекту дизайнери Арт клубу обговорювали давно, ще влітку,  тому вересень якраз та пора, коли вже осінніми вечарами можна сісти і творити для душі, тим більше те, що пригодиться та й те, до чого наприклад руки ніколи не доходили.

Кілька організаційних моментів:


- Створюємо альбом будь-якої тематики, тобто чи це весільний альбом, чи дитячий, сімейний і т.д.

- Розмір альбому та його спосіб виготовлення обираєте ви. Це може бути альбом у вигляді книжкового переплетення, чи на кільцях, пружинах, у вигляді мінніка… ці моменти обирати вам.

- Альбом може бути як і з фото, так і без них.

- І напевне саме основне: альбом наш буде складатись з 6 розворотів, тобто на виготовлення одного розвороту ми даємо вам 14 днів. Тобто кожних 2 тижні в нас буде виходити нове завдання для наступного розвороту.

- Кожний розворот повинен мати три обов’язкові елементи, все решта на ваш смак та бажання.

- Якщо ви дойдете з нами до кінця, то між усіма, хто завершив буде розіграний чудовий приз від Арт ЮА.

Матеріали, які вам пригодяться, під час створення альбому:


- Основа для сторінок, тобто сама основа альбому. Для цього вам підійде: пивний картон, щільний акварельний папір, чи будь-який дизайнерський папір, щільністю не менше 250 гр/м.

- Папір для сторінок, тут ви можете дати розгулятись волі вашій фантазії, та використати папір як і з одного набору, так і підібрати з різних, плюс можете і використовувати саморобні фони. Будь-що, що на вашу думку зможе стати чудовою основою для вашого альбому.

- Клеєві матеріали: двосторонній скотч, об’ємні клєві квадратики, клей Момент Кристал, Глосі чи Паско, чи будь-який інший клей, яким ви користуєтесь.

- Основний декор: стрічки, чіпборди, різноманітні найлейки, висічки, цвяшки, люверси, штампи…. Все, все що може прикрасити вашу сторінку.

- І на заключний етап нашого СП – обкладинка. Нам потрібні тканина або ж папір, картон для обкладинки, кільця-пружини, те, що вам потрібно для завершення вашого альбому.

Наприкінці кожного етапу (розвороту) ми будемо визначати преможця, який тримає подарунок від одного з наших дизайнерів. 

Зголошуйтесь в коментарях. Стартуємо з понеділка.

Буде цікаво, приєднуйтесь.

6 коментарів: