25 листопада 2021

Натхнення до 2 етапу СП "Створюємо казку" від Лєни Рукодільник та Фабрики Декору

  Всім привітики!!!

З вами Лєна Рукодільник і я до вас з натхненням до 2-го етапу нашого спільного новорічного проекту, "Створюємо казку"

І як завжди зі мною прийшов надихати Вас наш спонсор, виробник товарів для творчості - Фабрика Декору!


Неймовірне свято, що надихає кожного з нас, ця новорічно-різдвяна пора, що захоплює своїми вогниками та настроем! Вже на повну готуються усі магазини та кав'ярні до до свята. Адже ці приготування також надихають та ще більше підіймають святковий настрій!
Ще трішечки і ми будемо вже діставати наші ялинки та прикраси, щоб прикрасити домівки. 

От надихнувшись цими передноворічними приготуваннями я й вирішила зробити листівку зі свічками та ялинковими гілочками, і в центрі композиції яскрава пуансетія. А для створення листівочки, я використала неймовірно ніжну колекцію від Фабрики Декору "Winter melody" 20x20 см

Отже, ОЕ 2-го етапу - ялинка\ялинкові гілочки, які можна побачити під пуансетією та два елементи на вибір, у мене це паєтки та мереживо.

Надихаємось та чекаємо Ваші роботи!На цьому буду завершувати, сподіваюсь Вам було цікаво) 

Натхнення Вам!!! 

1 коментар:

  1. Thanks to share this information with local and international communities. club management software helps in giving out proper details to the customers as well as manages the bookings well. Membroz provides membership management, an online inquiry system & finance report features in a free trial of resort & Club Management Software in India. For more details please visit free request demo page.

    ВідповістиВидалити