23 травня 2018

Зустріч ДК в Івано-Франківську

Це вже давно не таємниця, що наша ДК є дружньою)) і ми не пропускаємо нагоди вийти з інтернету  і зустрітися наживо в якомусь із міст України. 
Сподівались зустрітись в Кам*янець-Подільському, адже 2 дівчат з ДК  з того чарівного міста, та саме в ті дні в Укрзалізниці були якісь "перестановки" з потягами, і довелось обрати інше місто. Ним  став славний Івано-Франківськ!

А Кам*янець залишимо на осінь)) Там буде чарівно восени, правда?До кожної нашої зустрічі ми готуємо скрап-подаруночки та обмінюємося ними. 
Враження незабутні. Це завжди сюрпризи, розглядання подарунків один одного, стільки емоцій..
Артклубівські зустрічі - це місце, де можна наговоритися на будь-які теми: творчість, особисте, про різні дрібниці.. Тебе вислухають, підтримають, дадуть "чарівного пендюля", а може й посперичаються трішки, але завжди закінчуємо на позитивній ноті.  І при прощанні обіймаємось, мов бачимось востаннє, хоч знаємо що за кілька місяців все рівно зустрінемось в наступному місті. 

Кілька дівчат покидають нашу команду за різних обставин, тому ми шукаємо поповнення в наш колектив.

Якщо ти твориш, не боїшся дедлайнів, готова співпрацювати зі спонсорами  та  підтримувати життєдіяльність блогу - подавай заявочку!! 

Детальніше в цьому пості.

***приймаємо заявки також на нашу електронку pdartklub@gmail.com з темою листа НАБІР В ДК

2 коментарі:

  1. Веселая у вас ДК!)) Жаль, что не попали в Каменец(( У нас День города на эти выходные был, очень интересно))

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Укрзалізниця нас підвела)) Сподіваюсь, що все таки навідаємось у Кам*янець, обожнюю це місто!

      Видалити