25 вересня 2017

Згадуючи літо - тревел-бук!

Всім привіт!
Сьогодні я, Тетянка, пропоную Вам згадати тепле сонячне літо! А згадувати ми його будемо на прикладі тревел-буку!
Він присвячений автомобільній подорожі по Польщі та Чехії влітку 2015 року.
Для початку - відео-огляд, а далі багато-багато фото:
Перед будь-якою відпусткою я роблю заготовку для тревел-буку яку беру з собою. Головне в цій заготовці - місце для записів. Вона може бути без обкладинки, прикрас, навіть не зшита (в кінці посту знайдете відео-МК по створенню цієї заготовки). Головне щоб було куди записувати власні спогади та емоції. І дуже важливо це робити саме під час відпустки, поки все свіженьке!  Зазвичай я пишу поки чекаємо страви в кафе, ресторані, по дорозі в машині чи літаку, поки чекаємо чергу при перетині кордону...

Звичайно ж під час відпусти я збираю квиточки, карти, візитки і все таке інше (тобто меморабілію).  Все це я потім буду використовувати. І ось коли фото оброблені, відібрані та роздруковані - можна починати оформлювати тревел-бук!
Далі фотографії усіх розворотів з моїми коментарями з приводу використання різної мемораблії.
Обкладинка захищена плівкою - і практично (особливо у дорозі), і цікаво виглядає: 
Ще трішки розкажу про нашу подорож. Все почалося з рок-фестивалю в Чехії куди ми вирішили їхати з друзями. Але оскільки просто поїхати на сам фестиваль не цікаво, то ми з чоловіком придумали здійснити маленьку авто-подорож. Таким чином ми побували в Польщі (Люблін, Варшава) та Чехії (Прага, фестиваль).
Перший розворот про маленьке та дуже файне містечко Люблін:
Як видно на фото в оформленні я використала шматочки карти та візитку з надписом "Люблін". Ще цікава деталь - права сторінка зроблена на плівці. Тут дуже важливо правильно підібрати декор по розміру з обох сторін плівки. 
Знову Люблін:
Цікавий декор - з карти я зробила конверт куди поклала різноманітні візитки (на відео видно як їх можна діставати):
Ще Люблін! На фото можна побачити "рамку" яка розпиляє холодну пару. В спекотні дні - дуже классно!

Це вже Варшава і стадіон "Народовий" - побратим по Євро-2012. Ми з чоловіком фанати футболу і в кожному новому місті обов'язково відвідуємо стадіон)) 
 За фото знаходяться квитки на оглядову екскурсію "Народовим". Їх можна дістати.
Наступний розворот про історичний центр Варшави:

 Посередині розвороту цікава деталь - половинка сторінки оформлена з двох сторін.
За композицією з декору знаходяться квиточки на оглядову вежу. Їх також можна діставати:
Це вже Прага:
 І знову карта та квиточки за фото:На цьому розвороті я використала вирізку з рекламного буклету та квиточки з органного концерту: 

Ще трішки Праги:

А це замок "Чеський Штернберг". По дорозі з Праги до фестивалю ми просто побачили по дорозі вказівник на цей замок і не пожалкували що туди заїхали. 
Ліва сторінка зроблена плівці. Також я тут застосувала елементи вирізані з декількох фотографій та скомпонувала їх в єдину композицію:


Наступні розвороти присвячені рок-фестивалю "Masters of Rock". Фестиваль відбувався в маленькому селі Візовіце на сході Чехії. Місце проведення фестивалю - територія лікеро-водочного заводу)) Тому основним алкогольним спонсором власне і виступав цей завод (на фото зліва його емблема))) На лівій сторінці також можна побачити прапорці. Їх вставляли в шматочок грушки коли ми купували чудовий напій "Грушівка")) Я їх зберегла та прикрасила сторінку.

На цьому розвороті фотографії про смачну та різноманітну чеську кухню. Я б навіть сказала що фестиваль був не тільки роковим а ще й гастрономічним)) Адже там було безліч національних страв! А зліва можна побачити квитки фестивалю.
На сторінку я додала браслет з фестивалю. Усі глядачі носять такі браслети для полегшення ідентифікації)) 
Оскільки всі цікаві дійства на фестивалі відбувалися ближче до вечора, то вдень можна було погуляти по околицям.  Одне з місць де ми гуляли - зоопарк в містечку Злін. Це не просто зоопарк, а скоріше біопарк. Тварини там живуть не в клітках, а в спеціально підготовлених природних зонах. 
 Тут використані елементи з різних фотографій:
 А тут в якості декору - карта зоопарку.
Ще трішки фото з зоопарку та фінальні слова про подорож:

Далі можна розглянути окремі деталі:

І обіцяне бонус-відео - майстер-клас по створенню заготовки цього тревел-буку:

Дякую за увагу і сподіваюсь я Вас надихнула на створення свого тревел-буку!

1 коментар:

  1. Дуже сподобався! І коллажі із фотокарток, і стільки місця для записів, чудова робота.

    ВідповістиВидалити