07 квітня 2016

Зі святом! Підсумки нашого СП "Веснянка"!

Вітаємо!
Сьогодні ми поздоровляємо вас зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці та оголошуємо результати нашого СП "Веснянка".

   А ви знаєте, що в основі свята — «блага вість» архангела Гавриїла Діві Марії (звідси і Благовіщення) про народження у неї божественного немовляти, Спасителя роду людського? Після того, як Марія була заручена з Йосифом, з'явився до неї архангел Гавриїл і сказав: «Радуйся, благодатна, Господь з тобою» (Лк. 1, 28); «Зачнеш у лоні і породиш сина і назвеш його Ісус. Він буде великий і Сином Всевишнього назветься, і дасть йому Господь Бог престіл Давида, батька його, і царюватиме над домом Якова повіки та й царству його не буде кінця». Марія ж сказала: «Як же це станеться, коли я мужа не знаю». Відповів архангел: «Дух Святий найде на тебе й сила Всевишнього окриє тебе, — тим-то й Святе, що народиться, назветься — Син Божий. У Бога нема неможливого». І сказала Марія: «Я раба Господня, нехай буде мені по твоєму слові» (Лк. 1, 31-38).
В Назареті, на тому місці, де архангел Гавриїл благовістив Діві Марії, побудований храм на спомин про Благовіщення Богородиці.
Святкування Благовіщення встановлене церквою у IV ст. після того, як самостійно почали відзначати Різдво Христове. Дату Благовіщення встановили, відрахувавши 9 місяців від Різдва. Крім того, св. Атанасій Великий пояснював дату Благовіщення ще й тим, що Бог сотворив людину в день 25 березня (7 квітня за новим стилем). Піст у цей день послаблюється — дозволяється вживати рибу та вино.
   Є в цьго свята і багато народних традицій.
Про пташок.
Вважалося, що люди працювати цього дня не повинні, адже навіть птахи гнізд не в'ють — настільки це велике свято. Пояснювали: зозуля спробувала, то Бог їй пам’ять відібрав, а тому вона донині не має свого гнізда й підкидає яйця в чужі. Особливим статусом наділений тільки один птах — горобець: він лагодить гніздо, «оскільки не знає такого свята, бо він, бач, бусурманин поміж птицями».
Про дівчат.
Вважалося, якщо дівчина на порі на Благовіщення знайде квітку первоцвіту, значить, їй у цьому році судилося заміж піти. А знайдений у цей день пролісок треба дуже обережно зірвати, у пазусі принести додому й покласти під образами. З давніх часів вважається, що це приносить у дім щастя та злагоду.
Пролісок дарує не тільки щастя родині, але й дівчині красу. Для того, щоб скористатися магічними властивостями квітки, слід на Благовіщення покласти в холодну воду пролісок і цією водою вмитися.
Про погоду.
Крім того, українські селяни спостерігали за погодою. Вважали: яка погода на Благовіщення, така й на Великдень буде. Якщо на Благовіщення дощ іде, то добре вродить жито. Якщо на Благовіщення вже сидять бузьки на яйцях, весна буде тепла.
А ще народ радить не проклинати зиму в цей день, оскільки в цьому разі вона може передумати й повернутися: «На Благовіщення зими не лай, і саней не ховай ( Джерело)
   Ось таке в нас сьогодні свято)
   
А тепер до підсмків. Насамперед ми хочемо висловити вам велику  подяку за участь та увагу до нас і нашої роботи. Ми дійсно старались та працювали з запалом:)

   Особливо хочемо відмітити
Ніну Куль  з її квітковими роботами
Маринку Флоксу за її корисні твори

Оленочку Базюк за несподівані рішення і органічні роботи 
 

Наталочку за милі, повітряні шедеври
Наташечку за сміливість і креатив

Ви нас надихнули та зарядили  на такі ідеї та плани, що ви собі не уявляєте! 
А тепер ми переходимо до розіграшу П`ЯТИ призів серед усіх учасниць!!! Ми вам заздримо! Чесно)))))))))) 

Призи ми  розіграли з допомогою Рендомуса
 
Два призи від Скрап - Студії "З Любов`ю" отримують

5. Hand made forever by Eva

8. Нина Куль 
 
Сертифікат від майстерні "Вензелик"  отримує 
                                             12. Наталия Погорелова  

 
Сертифікат від українського виробника штампів -
3. elena
 
Сертифікат  від виробника чіпборду - ScrapBox отримує 
1. Olena Bazyuk

 Дівчата, щиро вас вітаємо! 
І чекаємо ваші листи з поміткою "Переможець СП" на нашу пошту - pdartklubсобачкаgmail.com

7 коментарів:

 1. Дякую за цікаву інформацію ( як завжди :)). А також дякую спонсорам і рендому за приз :)

  ВідповістиВидалити
 2. Девочки, спасибо за интересный СП, ждем новый не менее интересный! Спасибо, что отметили мои работы! И поздравляю счастлиц!!

  ВідповістиВидалити
 3. Оце так! Сама собі заздрю! Дівчата, дуже вдячна за вашу працю, і за натхнення! Вітаю вас із таким вдалим СП, і всіх учасників, і переможців! ДЯКУЮ!!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Дякую за такий чудовий СП,отримала велике задоволення від участі у ньому. І окреме спасибі за приз, подарунки дуже приємно отримувати.

  ВідповістиВидалити
 5. Ура!!!Дійсно блага вість - перший виграний подарунок!!!Приємно безмежно, що мою роботу відмітили!!!Дякую Art Club Ua за чудові завдання та цікаву інформацію!!!

  ВідповістиВидалити
 6. Класссс)))) чудова новина при такому святі))) Усіх вітаю, роботи чудові))) І дуже дякую ДК за прекрасний СП і подаруночки від спонсорів))))

  ВідповістиВидалити
 7. Дякуємо, наші любі, за такі приємні слова! Нам СП теж дуже сподобався, обов'язково повторимо

  ВідповістиВидалити