20 березня 2013

Завдання № 82. Квітчаста листівка.

   Доброго дня, любі  читачі! За календарем скоро закінчується місяць березень, а весна ніяк до нас не прийде. У нас, біля моря, штормить, вночі ще морозно. А когось сніжком притрусило так. що не проїхать, не пройти. Та не будемо сумувати)) Сьогодні пропонуємо вам, створити собі весняний настрій за допомогою квітів.
   Наше нове завдання - квітчаста листівка. Робимо листівку з великою кількістю квітів (більше 3), щоб одразу було видно, що листівка квітчаста. 
Надхнення  від запрошених дизайнерів та дизайнерів АртКлубу.

УВАГА!!!
Більшість російськомовних учасників неправильно переклали та зрозуміли завдання. Нижче читатйте правильний переклад та пояснення!!!

ВНИМАНИЕ!
Большинство русскоязычных участников неправильно перевели и поняли задание. Ниже читайте правильный перевод и объяснение!


Здравствуйте, дорогие читатели! По календарю скоро заканчивается месяц март, а весна никак к нам не придет. У нас, у моря, штормит, ночью еще морозно. А кого-то снежком притрусило так, что не проехать, не пройти. Но не будем грустить)) Сегодня предлагаем вам, создать себе весеннее настроение с помощью цветов.
    Наше новое задание - цветущая открытка. Делаем открытку с большим количеством цветков (более 3), чтобы сразу было видно, что открытка цветет.
Вдохновение от приглашенных дизайнеров и дизайнеров Артклуб.
Чекаємо на ваші роботи до 20 квітня.


9 коментарів:

 1. Дуже гарні роботи! Виправте будь ласка слово Март на Березень, ви певно не помітили))

  ВідповістиВидалити
 2. дякуємо )) вже виправили

  ВідповістиВидалити
 3. дуже гарне завдання.А є якесь обмеження по кількості робіт?

  ВідповістиВидалити
 4. Спасибо, что сделали перевод на русский язык! Когда включаешь переводчик, он пишет: " Делаем открытку с большим количеством цветов (более 3), чтобы сразу было видно, что открытка разноцветная. "

  ВідповістиВидалити
 5. приймайте і мою клумбу до участі )))
  роботі дизайнерів просто чудесні!!

  ВідповістиВидалити
 6. Очень красивые работы дизайнеров! Спасибо за Задание!!))

  ВідповістиВидалити
 7. Девочки-красавицы, а когда будут результаты по этому заданию?)))

  ВідповістиВидалити
 8. Здравствуйте, а итоги по этому заданию уже подводили?

  ВідповістиВидалити