02 липня 2012

Набір в ДК!!!


Привіт усім читачам блогу!!!! Хочу повідомити вам хорошу новину ))) від сьогодні у нас стартує постійнодіючий набір в нашу команду дизайнерів!!!! Отже, завдань у нас багато, в майбутньому плануються запустити кілька інших творчих проектів (рубрик). Крім того, у декількох наших дизайнерів поповнення в сім"і, А саме, в Лілюськи народилася доця, і в Мар"яни народився синочок. Ще кілька дизайнерів вийшли на роботу після декретної відпустки і зараз перебувають у творчій відпустці. Таким чином, будемо раді новим талантам у нашій команді )))

Отже, вимоги до дизайнера:

1. Перевага надається українським молодим маловідомим дизайнерам, які займаються НЕ ТІЛЬКИ СКРАПБУКІНГОМ,
2. Щомісяця в блозі реалізовуються чотири обов"язкових завдання (скрап, не скрап, кулінарія, фото) + АТСхалява + додаткові творчі проекти. Від дизайнера вимагається обовязково виконати мінімум 2 завдання в місяць інші завдання він виконує за власним бажанням.
3. Наш новий дизайнер не повинен боятися вчитися новому та складних завдань.
4. Нам не важливо!!! скільки разів ви були ТОПах різних челенджів, і чи взагалі ви там були )) НАМ важливо!!! щоб ви були яскравою творчою особистістю, креативні та відповідальні і щоб у вас було бажання та натхнення творити з нами

Свої заявки надсилайте на адресу n.shpak.blogs@gmail.com в темі листа вказуйте НАБІР В ДК. В тілі листа вказуйте 1. адресу вашого блогу, 2. в якій рубриці вам найбільш цікаво буде працювати ( скрап, не скрап, кулінарія, фото, додаткові творчі проекти).
Час подання заявок не обмежений. Бажаю усім успіху та натхнення!!!

фото для настрою ))

Немає коментарів:

Дописати коментар