середа, 1 лютого 2017 р.

Натхнення від Scrap Box та Флокси

Усім вітання! Як настрій? Чи надихають вас ще зимові краєвиди чи вже чекаєте на весну та тепло? Я вже подумки повернула курс на весну, що добре простежується в моїх роботах - квіточки, бантики, сердечка))
Сьогоднішня порція натхення з чіпбордами від ScrapBox, від мене, Флокси.
Давно хотіла створити скрап-сторінку про себе в творчості, та все не доходили руки. А тут все склалось - папір в поєднанні з чудовими дизайнами чіпборду, палітра моя!
Чіпорд-ножнички я покрила двома шарами фіалквоої пудри та заембосила (можна було б попредньо прогрунувати його, та я вирішила не економити на пудрі). Ножиці - дуже гарні, ажурні, не малесенькі, саме про такі справжні я мрію, хоч і маю в своєму арсеналі одні симпатичні ножнички.
Таким же кольором заембосила і чіпборди-сердечка (зверху над фотографією).
Надпис "My big love" також заембосила пудрою - цього разу - мятного кольору (виробник пудри - Фабрика Декору). То ж заголовок у моїй сторінці ідеально пасує до його змісту. Сенс також ідеально підходить - так, творчість, моя велика-велика любов ♥Використані  чіпборди:
Бажаю вам натхнення та гарного настрою, посміхайтесь кожному новому дню ♥

9 коментарів:

 1. Відповіді
  1. Марино, робота неймовірна! Я з превеликим задоволенням розглядала усі деталі! Підкажіть хто виробник паперу і що це за колекція? Поодинокі бісеринки ви приклеювали чи пришивали?

   Видалити
  2. Автор видалив цей коментар.

   Видалити
  3. Дякую за компліменти, Людочко))
   Папір від Scrapberrys "Home Sweet Home", бісеринки пришиті вручну, не полінилась!

   Видалити
  4. Дякую! Ви молочинка!!!

   Видалити