01 червня 2013

Завдання №84 - Літо, літечко прийшло! Дітям радість принесло!


Доброго дня, любі наші читачі! В Арт Клубі відбулись певні зміни про які ми дуже скоро вам розповімо. Думаємо, що вам буде не менш цікаво про них дізнатись, а ми з свого боку переповнені емоцій і не можемо дочекатись аби вам про них розповісти. Вже незабаром!
Але сьогодні... У деяких діток вже закінчилась школа, всі вже склали випускні іспити або в процесі їх складання. Отже це означає, що - літо на дворі!  Літо це радість не лишень для дітей, а й для всіх нас. В цю пору багато з нас їдуть відпочивати на морe і напевне багато з нас люблять збирати різні мушельки/ракушки. Отже, пропонуємо вам створити собі відпочинковий настрій.
Наше нове завдання - Літо, літечко прийшло! Дітям радість принесло! Робимо роботи в будь-якій рукодільній техніці з використанням обов’язково елементу - мушлі/ракушки.
Наші запрошені дизайнери та дизайнери АртКлубу постарались вам донести свій відпочинковий настрій. 

Запрошений дизайнер:
Katerina_Zlenko
Рамка


Записник

обруч з мушлею

шармік-підвіска - мушля

резинки на волосся


З нетерпінням чекаємо на ваші роботи до 30-го червня!

У нас є і спонсор. 


Чудна молода і талановита жіночка Грушечка, автор чудової Скрап-Студії з Любов’ю, погодилась стати нашим спонсором. У нашого спонсора є певні умови які повинні виконати всі учасники - взяти банер спонсора до себе в блог на панельку. А призом буде ось такий штампик:Бажаємо всім чудового настрою і натхнення для творчості!

Катя і Маруся3 коментарі: