01 січня 2021

Наші вітання з Новим Роком!!!

Привіт наші ПЧілочки!
Вітаємо Вас з Новим роком!
У повітрі пахне снігом, ялинками і мандаринами... а в оселях мерехтять вогники, 
вирує запах смаколиків, шампанського...і чути щирий гучний сміх, захоплення діточок, 
ніби в казці... а ще просто неймовірне щастя в очах з великою надією і впевненістю, 
що цей рік буде найкращим!
Радісно б'ють куранти і стукають серця в очікуванні чудес, веселе свято виблискує новорічними вогниками, салютами та бризками шампанського. Нехай атмосфера свята, надії, радості буде з вами весь рік, нехай щастя переповнює думки і почуття, а здоров'я дасть можливість здійснити всі мрії, виконати бажання та реалізувати всі плани. Нехай у вашому житті завжди буде місце любові і новим звершенням! Нехай думки будуть легкими і чистими!
Прийдешній 2021-й — це рік Білого Металевого Бика
Кажуть, що тварина передає свої відмітні ознаки року, в який вона править. Знак гороскопу Бик володіє такими якостями, як рішучість, твердість, впевненість в собі і працьовитість. 
Стихія Металу наділяє його залізною волею, а білий колір - упевненістю в собі..
Бик дуже терпляча, працьовита і спокійна тварина. Після всіх випробувань високосного 2020 року, нам слід очікувати стабільності та розміреності в новому році. 
Білий Металевий Бик досить консервативний – він буде прихильним до тих, хто працює, не покладаючи рук, сподівається тільки на себе і залишається при цьому чесним з іншими і перед самим собою)

Безумовно, головним кольором прийдешнього 2021 року стане білий: його можна застосовувати в одязі, декорі та в новорічному інтер’єрі. При виборі вбрання і для прикраси житла на Новий рік Бика 2021 використовуйте спокійну кольорову гаму: пасуватимуть бежеві, коричневі, молочні, блакитні та сірі відтінки.
Не можна вдягати червоний одяг – це може розгнівати Бика. Аби збагатити образ, використовуйте срібні аксесуари, модні прикраси, сумки, взуття.


Зі святом, з Новим роком!

Немає коментарів:

Дописати коментар