03 липня 2017

Завдання: 3-в-ряд. ЖОВТИЙ КОЛІР

Вітаємо вас!
 Сьогодні хочемо поділитися з вами декільками фактами про: Кольори … 

Вони оточують нас всюди. Ми приймаємо їх як щось буденне і само собою зрозуміле, ніколи не замислюючись, чи впливають вони на нас, на наше сприйняття світу, на нашу підсвідомість і настрій. Часто саме колір стає визначальним фактором при виборі способу життя, кар’єри, при прийнятті будь-яких рішень чи дій. 

Нижче наведено кілька вельми цікавих фактів про кольори, про які мало хто знає:


♥ Чоловіки дивляться на червоний колір не так як жінки. 
Чи знаєте ви, що червоний колір сприймається жінками і чоловіками абсолютно по-різному? Жіноча половина людства може відрізнити бордовий від яскраво-червоного або ліловий від малинового і безліч інших відтінків, у той час як чоловіки бачать просто червоний колір. А все це залежить від ДНК людини. Справа в тому, що особливий ген, що відповідає за інтерпретацію червоного кольору, знаходиться в X хромосомі, а, як відомо, у жінок, на відміну від чоловіків, дві Х хромосоми. Ця особливість жіночого ДНК дозволяє отримати повне уявлення про червоний колір і пояснює особливу здатність жіночого мозку вловити його різні відтінки. 
♥ Автомобілі сріблястого кольору найбільш безпечні. Збираючись купувати новий автомобіль, зверніть увагу не тільки на його потужність, комплектацію і зручність, але також на колір. Доведено, що автомобілі сріблястого кольору найбільш видні на дорогах, як у денний, так і в нічний час доби, а відповідно, завдяки цьому, вони менше схильні до ризику потрапити в аварію або небезпечні ситуації на дорогах. Крім того, автострахування машини сріблястого кольору обійдеться трохи дешевше, ніж аналогів інших кольорів.
♥ Рожевий колір — найкраще заспокійливе. Вчені з’ясували, що улюблений колір Барбі і всіх блондинок планети надає сприятливу заспокійливу дію, тому нерідко рожевим забарвлюють стіни в психіатричних лікарнях і в’язницях. Він заспокоює нерви і призводить думки в позитивне русло. 
♥ Яскравий колір — шлях до успіху у оточуючих. Від 60% до 90% нашого сприйняття іншої людини залежить від кольорів. З людьми, які віддають перевагу одягу теплих, яскравих, соковитих кольорів, частіше вступають в контакт, на них частіше звертають увагу, до них більше тягнуться. Водночас, людина, що віддає перевагу темним кольорам нерідко самотня і замкнута у собі. Найпопулярнішим кольором у світі є синій. 
♥ Близько 40% людей називають своїм улюбленим кольором саме синій. На другому місці знаходиться фіолетовий колір, який набрав 14%. 

 ♥ Жовтий колір сприймається як теплий, так як він асоціюється з сонячним світлом. Цей колір іскриться оптимізмом, він символізує спокій, невимушеність у відносинах з людьми, інтелігентність. Коли ви любите жовтий, то це означає товариськість, цікавість, сміливість, легку пристосовність і отримання задоволення від можливості подобатися і привертати до себе людей. Люди, у яких жовтий колір улюблений, оригінальні, наділені багатою уявою і розвиненим художнім смаком. Володіючи допитливим розумом, вони люблять все нове і цікаве. Якщо вам подобається жовтий колір, ви, швидше за все, надійний друг. Ваші амбіції часто реалізуються, і в цілому у вас дуже світлий погляд на життя. Однак ви часто егоїстичні, і не любите бути іншими. Ви можете бути щедрим, але часто недовірливі, і це може виглядати так, ніби ви сторонитеся людей. Іноді ви нетерпимі по відношенню до ідей інших людей, які здаються вам не так добре продуманими, як ваші власні. Ви щиро дбаєте про благо суспільства, але все ж більше схильні роздумувати про це, ніж що-небудь робити. «Жовті » люди схильні до педантизму, але в той же час цілком задоволені світом і щасливі. Характер людей, які не люблять жовтий колір Якщо вам неприємний жовтий колір, то ви недолюблюєте і ті риси, якими володіють «жовті» люди. Ви реаліст, практична людина з утилітарними перевагами й, швидше за все, критично ставитеся до тих, хто не поділяє ваших поглядів. Ви скептично приймаєте нові ідеї, і швидше сконцентруєтеся на знайомих речах, ніж спробуєте що-небудь нове. Для вас завжди важливий гарантований результат, оскільки ви віддаєте перевагу захистити себе від розчарувань. Якщо ви поставили жовтий колір на останнє місце, то швидше за все ви є людиною зосередженою, песимістично налаштованою, з вами важко зав’язати знайомство. 
(Джерело: 


А тепер перейдемо безпосередньо до завдання.

Головний елемент, як ви здогадалися, - 
ЖОВТИЙ КОЛІР
Необхідно також використати не менше 2 допоміжних:
шнур, пайeтки, гудзик, чіпборд, брадс, крафт, дeрeв'яний eлeмeнт, фото, посмішка, квіти.

Завдання триває до 1.08.


А тепер надихнемось творчими здобутками:
Запрошений дизайнер - Екатерина Осенёва 

Всем привет!Спасибо девочкам,что пригласили к себе в гости!Мне было очень приятно сделать работу в качестве ПД. Услышав задание я ни минуты не сомневалась,что это будет холст. Выбрав нужное фото и подобрав материалы холст сложился на одном дыхании. По заданию у меня есть желтый цвет ,а также фото,улыбка на фото,чип в виде надписи,пайетки и пуговки. В работе использовала спрей от Фабрики Декору "Осеннее настроение" и "Манго",а также стеклянный капли с глиттером.
Роботи нашої ДК для вашого натхнення:
Наталія Міщенко
Новеньке завдання, а дитяча тема мене не відпускає) Цього разу яскрава листівочка для особливого малюка. Мій рядочок: жовтий колір - напис - квітка - посмішка-гудзик

 Сіправська Надія
Я для цього завдання зробила ось таке надихаюче панно. Воно невеличке, 15*20см, і досить лаконічне - щоб привернути увагу до надпису.
Чудовим доповненням став чіпборд від нашого спонсора - Вензелик.
А мій рядок такий:
жовтий колір - пайетки - чіпборд -  квіти
Трішечки про подаруночки до цього завдання.
Фабрика Декору - надає СЕРТИФІКАТ НА 100 ГРН 

Майстерня чіпборду Вензелик - СЕРТИФІКАТ НА 75 ГРН 

-ЗАВДАННЯ РУКОДІЛЬНЕ -
Чекаємо на ваші роботи до 01.08.2017 року.


Нагадуємо, що призи ми висилаємо по Україні безкоштовно.

Затаївши подих, чекаємо на Ваші роботи)

Немає коментарів:

Дописати коментар