15 грудня 2016

Натхнення з Флоксою та WoodChiс

Привіт,  бджілкам-трудівницям!
Передноворічна пора найгарячіша - подарунки, продумування меню, прибрати квартиру, усім по листвці, нікого б не забути.. Купа думок в голові роїться)) та іноді треба передихнути і відволіктись, щоб потім з новими силами взяться до підготовки.
Отож, я, Флокса (Марина), хочу вас сьогодні надихнути чіпбордами від Woodchic та пропоную відволіктись на "не новорічну роботу", а кухонну з літніми полуничками.


Це кухонне панно складається з двох частин, на одній - вишиті полуниці, на другій - такий собі курничок)) За допомогою чіпбордів (курочка, півник, забор та гілочка) створила атмосферу в стилі Кантрі. Все оформила мереживом та оксамитовими стрічками.

Як бачимо чіпборди можна використовувати не тільки в скрапі)) Проявляйте фантазію!
Чіпборд просто приклеїно, нічим його не обробляла, хотілось зберегти приємний колір і натяк на деревяну структуру. 

Відволіклись трішки? А тепер знову до зимових робіт!!
На цій зимовій листівці використано гілочки чіпборду, які покрити синьою деко-глазуррю. 


Для виготовлення цих милих тежиків використала трафарет від Woodchic для нанесення структурної пасти. Невпинно можу повторювати про чудові трафарети цієї ТМ, вони товсті, добре тримаю форму, не гнуться. Скажу по секрету  - мої найулюбленіші)) 
Ви тільки подивіться на те, як добре тримається структурна паста, це ж залежить не тільки від якості самої пасти, а й від трафарету, яким ви корситуєтесь!


Натхнення Вам ♥ 
Запрошую прицмати участь у наших завданнях та вигравати призи від наших спонсорів.
 З любов*я, Флокса (Марина)!

Немає коментарів:

Дописати коментар