18 грудня 2016

Натхнення з Флоксою та Island of craft

Сьогодні я, Флокса (Марина), пропоную  вашій увазі переглянути роботи  з чіпбордом від "Island of craft". Попереджаю, жодної новорічної чи зимової роботи ви не побачите)) Надихатимемось спогадами, мріями про літо та чіпбордами!Скрап-сторінка про маленького 4-річного хлопчика, що вперше побував на морі.
На цій геометричній сторіночці, де використано мінімум декору, мені захотілось залишити чіпборд зі своєю фактурою, тим більше він дуже білий, всі деталі гарно промальовані, жодного припеченого краю. Дивовижно! Морська рамка дуже сподобалась своїм дизайном.
Надпис "Boy" покрила глоссі та щедро засипала синім гліттером. Тепер надпис гармонує із підложками під фотографії.


Не дивлячись на зиму за вікном, чіпборди надихнули мене на літню листівочку про Мальдіви. Ну хіба не мрія? Фламінго, море, коктейлі, яскраві купальники..
Чіпборди-купальники (перший, другий) та склянка з коктейлем пофарбовані в яскраві кольори та покрито глоссі для блиску. Надпис "Maldives" заембошено золотою пудрою.


На останок покажу вам листівку з велосипедом. Чіпборд-велосипед з милими колесами-сердечками заембошено золотом, так само як і стрілочки з набору Bunner Baby
Квіти й велосипед - дивовижні спогади про літній відпочинок.
Надіюсь, що мені вдалось вас надихнути!
Гарного вам вихідного дня ♥
Обіймаю.

Немає коментарів:

Дописати коментар