17 серпня 2016

Міські історії. Скадовськ. ОЕ море

Вітаємо, наші дорогі читачі!
АртКлуб повертається з відпусток і сьогодні зустрічайте нове завдання нашої рубрики "Міські історії", яке присвячене Скадовську! Адже про що ще можна говорити і творити в серпні, як не про море!


І саме море і буде ОЕ цього завдання - використайте його у вашій роботі у будь-якому вигляді)))
Наша Валя підготувала для вас прекрасну і дуже цікаву розповідь про місто Скадовськ, яку просто обов'язково треба прочитати, бо вона шалено надихає на морський лад!
А ми запрошуємо вас помилуватися чудовими роботами дизайнерів!

Запрошений дизайнер:
Благодарю за приглашение! Сегодня хочу показать атмосферный морской блокнот, в работе использованы штампы CHERRYLANA designs. Как победитель одного из заданий я получила сертификат на приобретение продукции этой торговой марки. Выбрать было нереально сложно, ассортимент радует и пополняется) В композиции использовала отштамповки в технике эмбоссинга на кальке штампом Цветок и штампиками из набора Луговые травыШтамп Роза ветров расположился на чипборде, а  с помощью набора Алфавит я сделала надпись "Пусть море сделает тебя свободным". В работе использовала морские ракушки. 

І роботи наших дизайнерів:


Спеціально для завдання я підготувала полотно з фотографією, яку зробила на острові Джарилгач, в місці, яке називають Маяк. На цьому полотні мені хотілося передати всю млосність і безтурботність дикого відпочинку на Маяку.Я зробила морський альбомчик, який надійно збереже спогади та фото з морського відпочинку

Який же морський відпочинок без фотографій?
Я створила невеличкий альбомчик на 5 розворотів, з великою кількістю тегів для фото, кишеньок і "відкривашичок". Тут житимуть спогади про море)))Ех, давненько я не була на морі) Один з останніх разів це якраз і був Скадовськ. Тому надихалися картинками і розповідями знайомих та друзів і створила такий веселий морський альбом. Всередині він з чистими картоними сторінками для найдорожчих спогадів та фото.

Нагадуємо, що для участі в завданні треба зробити роботу, в якій обов'язково використати наш ОЕ - море, або також робота може бути просто присвячена Скадовську.

А тепер перейдемо до подарунків

від наших найкращих і найщедріших спонсорів!


Запрошені дизайнери гарантовано отримують приз від нашого спонсора.

(Умовою є лише використання отриманих матеріалів при виготовленні роботи для нашого наступного завдання ;))

А решту призів ми розіграємо серед усіх інших учасників з допомогою Randomus:Виробник штампів для скрпбукінгу - Cherrylana designs дарує
сертифікат на 100 грн

Виробник чіпборду - творча студія Sкрапочка дарує переможцю
сертифікат на 100 грн

Магазин Island of Craft порадує переможця сюрпризним пакуночком чіпбордів

Виробник паперу для скрапбукінгу Art Land подарує преможцю набір паперу на його вибір


Чекаємо ваших морських робіт до 15 вересня!


З любов'ю,

АртКлуб

Немає коментарів:

Дописати коментар