24 серпня 2015

Натхнення від спонсора - ScrapMir

Всім привіт!
Сьогодні з вами знову я, Валя Freedom! Продовжую знайомити вас з нашим спонсором, вітчизняним виробником паперу для скрапбукінгу ScrapMir.
 


В цей раз у нас три романтичні досить універсальні колекції.
Хочу почати з найніжнішої колекції Леди Шебби, яка виконана в найкращих традиціях стилю Shabby chic, вона просто must have для шанувальників цього стилю. З неї можна зробити роботи на весільні, романтичні, жіночні, дівочі теми. Колекція складається з набору паперу 30х30 см, в тому числі аркуша карток, набір висічок, скрап-фишкек.
 

Наступна колекція Наша свадьба, теж досить універсальна по можливості використання. У ній є аркуши з квітковими мотивами, елегантними візерунками, принтами з рукописним текстом. У колекцію входять: набірпаперу  30х30 см, у тому числі аркуш карток, набір висічок , скрап-фішки.

Ну і звичайно ж виробник подбав про любителів стилю Vintage. Спеціально для них створена колекція Музыка любви. Розкішні візерунки, нотні та текстові принти, метелики і звичайно ж квіти! Шикарно! Колекція представлена набором паперу 30х30 см, у тому числі є аркуш карток, набір висічок і скрап-фішками.


Для натхнення - роботи наших дизанерів:

Наталія Міщенко
Конвертик для диску для зберігання фото щасливих моментів.
Затишний Magic Box для вчительки.

Насичена пристрасна листівка з надихаючої колекції Музыка любви. 


Для створення цих робіт я використала колекцію "Любовь". Вона дуже припала мені до душі, тому думаю, зовсім скоро з неї будуть ще декілька робіт))))

 Із неймовірно гарного листочка паперу з колекції "Сиреневые мечты" у мене получилась ось така трохи романтична обкладиночка на паспорт:

А колекція "Элегант" взагалі дуже ніжна і вишукана, листочки з неї чудово підійшли для оформлення коробочки для диску:З вами була Валя Freedom
<a></a>

Немає коментарів:

Дописати коментар