02 серпня 2015

Завдання "3-в-рядок" - Сонячний день

Привіт-привіт!
Зачекалися завдання з нашої серії завданнь "3-в-рядок"?!
Після відпустки дуже хочеться порадувати вас та надихнути! Саме тому ми вирішили трохи змінити формат цього завдання. Правила залишаються такими як і були, тобто є обов"язковий елемент та ще два потрібно обрати. А чарівним поштовхом для участі у "3-в-рядок" тепер є банер у вигляді фото)
Цього літа нам трохи не вистачає сонячно-теплих днів. Пропонуємо вам приєднатися до нашого "Сонячного дня" та вдягнути ОЕ - ОКУЛЯРИ. Цього разу ви можете вдягнути у них скельця незвичайного кольору, а саме: рожеві, блакитні, жовті, білі, сірі чи кавового кольору. Обирайте самі два кольори через призму яких ви хочете бачити світ навколо!

А тепер погляньте на наш банер-натхнення та мерщій до роботи!)

Роботи запрошених дизайнерів:


Весела мордочка від ЗД - Pervukhina Irina
"Давно меня вдохновляют дивные мордашки в очках, наконец-то сложился повод их использовать.Получилась оригинальная открытка в подарок молодому человеку, который так серьезен и очарователен одновременно. Мой рядок- очки,желтый, кофейный."

Для открытки я выбрала голубой и кофейный цвета. Адресат - книгоман и кофелюб, живущий полной жизнью исключительно по ночам. Полная жизнь - это чтение, так что очки стали его второй натурой еще в середине школьных лет. Его так и зовут до сих пор друзья - Очковая Сова:

І як завжди неперевершені роботи нашої команди:

Листівка про те, що у сірих буднях завжди знайдеться щось позитивне та приємне - просто треба правильно на все дивитися ;-)


В мене склалася сторіночка про мою Софійку (окуляри в неї на чолі). На фото вона вперше була закордоном, емоції її переповнювали! Все навколо вона бачила в яскравих романтичних кольорах. Тому для створення цієї сторіночки я використала  видтінки жовтого, блакитного та рожевого. Деякі акценти поставлені сірими ляпками)))

В мене вийшла листівочка у жовто-білому кольорі, яскрава літня листівочка для веселої людини)Серед усіх учасників та ТОПу будуть розіграні ось такі призи!

один з переможців отримає новий набір паперу ЕКО 30х30см:
(спонсор висилає приз своїм коштом)

Сертифікат на суму 50 грн на покупку товарів у магазині спонсора - вітчізняного виробника чіпборду "Вензелик"

Та приз-сюрприз від  Скрап-студії "З Любов'ю"

Чекаємо на ваші окуляри! Нам дуже цікаво, як ви ставитесь до наших нововведень?
З нетерпінням чекаємо на ваш "Сонячний день" в кольорових окулярах!

Немає коментарів:

Дописати коментар