21 травня 2015

Натхнення від спонсора - ScrapMir

Всім привіт!
Сьогодні з вами знову я, Валя Freedom! Продовжую знайомити вас з нашим спонсором, вітчизняним виробником паперу для скрапбукінгу ScrapMir.
 
 Нагадаю, що Scrapmir виробляє папір для скрапбукінгу. Папір односторонній, розміром 30,5х30,5 см або 20х20 см, щільністю 190 г / м. З травня 2015 в продажу з'явилися набори паперу розміром 20х20 см, а також набори епоксидних наклейок і вирубка.
 Минулого разу ми почали знайомство з колекцій для дівчаток Наша Малышка і Карамель. Сьогодні ж хочу показати, що ж виробник придумав для наших улюблених хлопчаків.

Звичайно ж виробник не міг не приділити уваги нашим улюбленим і невтомним хлопчакам! І спеціально для них підготував колекцію Наш Малыш, яка в свою чергу задумана для альбомів про перший рік життя хлопчаків, а також будь-яких робіт хлопчачої тематики. Дуже зручно, що крім звичайних листів з різними дизайнами, в ній є аркуш, з якого можна вирізати картки для журналінгу російською мовою.
А ще для цієї колекції відтепер є набір епоксидних наклейок і набір вирубок, що дає можливість зробити повноцінний альбом з використанням лише пордукції Scrapmir
http://scrapmir.com.ua/nabor-epoksidnyh-nakleek-16sht-ot-scrapmir-nash-malysh/p-1064.html
http://scrapmir.com.ua/nabor-vysechek-dlja-skrapbukinga-60sht-ot-scrapmir-nash-malysh/p-1054.html
Прихильники стилю вінтаж  будуть у захваті від смачнющого набору  Корица, який так само задуманий для створення альбомчиків про хлопчаків, але може бути використаний і в романтичних роботах. Тут теж є аркуш, призначений для вирізання карток російською мовою -  для журналінгу та іншого декору, і набір епоксидних наклейок:Незрівнянна колекція Элегант ідеально підійде як для ніжних і витончених робіт в стилі Шеббі-шик, так  і для робіт  весільної тематики. У ній представлені листи чотирьох кольорів по три дизайну кожного.
  

До літнього сезону буде дуже доречною ​​колекція Море. Тут так само є лист призначений для вирізання карток для журналінга та іншого декору російською мовою, і набір епоксидних наклейок

А тепер подивимося, як надихнув цей чудесний папір наших дизайнерів:

 Листівочка для маленької і тендітної принцеси з використанням аркушу з набору "Наша Малышка":
І чоловічий набір: листівка і теги про морські подорожі.
Трошки інший ракурс)
Для них я використала аркуш під дерев"яні дощечки з колекції Сиреневые мечты.
З цього паперу в мене також створився magic box до Дня Народження)

Сіправська Надія
Я хочу показати який чудовий дитячий альбомчик може получитись із наборчику паперу  "Кориця". Мій альбомчик має розмір 15*20см, для фотографій 9*13см, на 5 розворотів.
А ще в мене створився ось такий блокнотик з папером Ніжність

Freedom 
Мне довелось поработать с коллекцией Элегант. Получились рамочка и коробочка - тортик.
 
 
І це далеко не все! Слідкуйте за нашою рубрикою і дізнаєтеся більше! До зустрічі!


З вами була Валя Freedom
<a></a>

2 коментарі:

  1. Бумага от СкрапМира мне очень понравилась, я себе сразу несколько разных коллекций купила, но все еще в деле не успела использовать))) Очень понравилась морская открытка!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Мне очень приятно, что вы отметили мою работу!) Надеюсь, не раз увидеть ваши работы в наших заданиях! А бумага от СкрапМира поможет вам в этом, я уверена)

      Видалити