02 листопада 2012

Прості ідеї на щодень


Хочу з вами поділитися простими ідеями, знайденими в мережі. 

Не любите чистити полуницю від корінців? Не біда. Це можна дуже легко зробити, використавши звичайну трубочку для напоїв.

У вас багато подарункового паперу й ви ніяк не можете знайти для нього місце? Чи хотіли би мати більше різних узорів, але не маєте, де зберігати? Два відрізки дроту прикріплених до стелі вирішать питтання. Прикріплений до стелі папір не заважатиме під ногами й завжди буде під, а точніше над рукою. ))

 Несете в гості власноруч спечені смачні кексики? Проріжте Х-подібні прорізи у кришці будь-якої непотрібної коробки й кексики будуть доставлені цілими й неушкодженими!

 Постійно губите шпильки, заколки, голки? Приклейте до стіни чи дверцят шафки смужку магніту й зберігаєте ці дрібні речі таким чином.

 Простий спосіб узяти зі собою в подорож додаткове взуття: шапочка для душу допоможе зручно перевезти ваше взуття у валізці та не забрудити одяг, на якому воно лежатиме.

 Форма для випікання кексиків може також гарно придатися у дитячому творчому процесі. Запхайте в у форму пластикові склянки, покладіть на їх дно шматки магніту - і чудова підставка з непрокидними склянками готова.

 Шукаєте цікавих ідей для дитячого десерту? Ось такі міні-тортики у формі морозива порадують не одного малюка! Просто запікайте тісто прямо у вафельній формочці для морозива.

Меблі втрачають свій презентабельний вигляд? Потріть потертості половинкою горіха й сліди зношеності зникнуть.

 Ось такий простий спосіб зберігання всіляких побутових "бризкалок". Одразу ж з'явиться більше місця, щоби поставити щось у тумбу. ;)

Подайте коханому на сніданок яйця у вигляді серця, скориставшись ось такою простою інструкцією.

 Запечіть тістo на переверненій догори дном формі для кексиків і ви отримаєте гарненькі формочки для тарталеток чи інших кулінарних смаколиків.

 Заморожена у формі для льоду м'якоть алоє полегшить біль спаленої на сонці шкіри.

  Зберігати набори постелі буде дуже легко, якщо ви спакуєте уваесь набір в одну з наволочок на подушку

 Ідете на пляж? Обов'язкво прихопіть зі собою дитячу пудру. Вона допоможе почистити шкіру вашого малюка.

 Прикріпіть шматок застібки до стіни й зберігати м'яки іграшки стане дуже легко!
джерело

Сподіваюся, вам сподобалися ці ідеї та стануть якось у пригоді!

3 коментарі: