25 листопада 2012

Нам 2 роки!!!


Я, автор цьогу блогу, Natali Shpak - вітаю усіх читачів, коментаторів, учасників конкурсів, дизайнерів та спіавторів з днем народження Арт Клубу!!!!!!!!
Багато пройшло часу з дня заснування блогу, багато чого змінилося, найчастіше змінювався дизайн, змінювалась команда але не дивлячись на часті зміни - блог живе та розвивається. А живе він завдяки багатьом людям. В першу чергу завдяки читачам, які надихають створювати нові завдання, придумувати нові конкурси та писати цікаві статті. Дякую вам за те, що ви є і не припиняєте нас підтримувати.
Ще хочу окремо подякувати:
 Косаревич Ма"р"яні - за те що, вона найперша підтримала мене в задумці створення арт клубу, і протягом першого року життя плідно і віддано працювала над блогом. Дякую тобі і бажаю тобі успіхів у твоїх творчих планах  та нескінченого натхнення!!!  Ти супер!!!!!
А ще величезне дякую:
Тані Detenish та Соломії, які свого часу теж вкладали свою душу в контент блогу. Удачі вам у ваших творчих задумах!!!!
І велике дякую дівчатам, які продовжують творити в Арт Клубі щоб надихати читачів:
Марія - автор рубрики Готуємо з Maria та керівник кулінарного розділу
Лілюська - відповідальна за фотомарафон
Mariana - керівник арт-розділу
Tubloko - керівник скрап-розділу
Бажаю усім натхнення, успіхів та творчих перемог!!!

Ну і звичайно, з такого приводу у нас оголошується цукерка!!!!!!! і не одна ))) Щоб взяти участь у розіграші вам достатньо зареєструватися в інлікс. І 30 листопада завітати до Арт Клубу за результатом. Бажаю вам успіху у розіграші!!! А вже завтра - не пропустіть креативне завдання до дня народження Арт Клубу!!!10 коментарів:

 1. Наталочко, вітаю вас з Днем Народження АртКлубу!!!
  Бажаю творчих успіхів та натхнення тобі і твоїй ДК!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Вітаю тебе Наталочко і всю-всю команду! Дуже приємно, що є ще такі класні ЧБ... без зверхності) а тільки з приємною атмосферою, світлим настроєм і чудовими завданнями!) Це перший ЧБ на який я натрапила, коли тільки починала скрапити. І перший ЧБ в якому я попала в ТОП. Тому мені дуже приємно зараз писати цей коментар!) Процвітання йому і всім членам команди!!!

  ВідповістиВидалити
 3. С днем Народження цього неймовірно цікавого й різнобічного блогу!!!!Многая літа вам!!!!З повагою ваша постійна читачка)))

  ВідповістиВидалити
 4. Мої щирі привітання!
  Нехай Ваш блог росте і росте! Набирайтесь сил та майте тирпіння до усіх ПЧ ;-)))
  Море позитиву та купу натхнення! ;-)))

  ВідповістиВидалити
 5. Дівчатка, Наталя та чудова творча команда, вітаю вас з Днем Народження Клубу!! Ваші креативні ідеї та різностороння завжди вражають! Бажаю вам впевнено крокувати вперед!!

  ВідповістиВидалити