11 жовтня 2011

Свято осені. МК від MARUSIA.


Зовсім скоро - Хеллоуін, 31 жовтня. Але я, наприклад, його сприймаю як "Свято Осені". 
Ось так я буду прикрашати квартиру найближчі тижні.

Для цього знадобиться гарбуз, калина, квіти, листя, приправи - кориця та бадьян, мереживо, шнур. Це все, що я змогла знайти у Києві )) Ось би зараз потрапити десь за місто, у село. Вибрати справжнього кругленького гарбуза. Я не знайшла у нас горобини, також хотіла зірвати на клумбі чорнобривці, але не наважилась)) Ну маємо те, що маємо... Гарбуз великий обійшовся мені 6 грн, маленький в мене був вдома, калина 5 грн, квіти 12 грн, кориця та бадьян 8 грн, листя безкоштовно))  Ось такі прикраси мені знадобились))


Вирізаємо та вичищаємо серединку гарбуза, я розрізала так, щоб вийшло дві вази та кришечка. Щоб надовше зберегти гарбуз - треба його добре висушити. Набити середину газетами, та міняти їх по мірі промокання соком гарбуза. 


Для букету із живих квітів потрібна вода. Я використала пластикову пляшечку, обрізала її ножицями. Заховала  всередину і зробила такий букетик із листя, калини та хризантеми.


Маленький секретик - щоб гарбуз виглядав блискучим та красивим - треба його помастити трохи оліею, та звичайно ж спочатку вимити. Гарбузи я планую пізніше з'їсти)) тому не використовувала клей та хімічні засоби. Маленький гарбузик обв'язала стрічкою, додала корицю та "бадьян". 


Калинку потім можно перетерти із цукром та сховати у холодильник на зиму)) а свіжі квіти міняти.
Дуже багато варіантів для прикрас такої вази із гарбуза. Можна пофарбувати акриловою фарбою, приклеїти перлинки, гудзики, брадси, наліпки та будь що, на що вистачить вашої фантазії. 


Трохи картинок для натхнення. Всі малюнки взяті з інтернету. Немає коментарів:

Дописати коментар