22 жовтня 2011

Інтерв"ю з Ксюмкою.


Доброго дня!
Хочу сказати дякую Талі за таку чудову можливість познайомитися ближче і з дизайнерами нашого клуба, і з читачами))

bre сказав...
Привітик! Який в тебе улюблений стиль в скрапі і який ти ще не підкорила (якщо такий є)?
Які твої улюблені скрап-інструменти чи матеріали?
В яких умовах любиш творити - під музику, серіал і т.д. чи в повній тиші?
Привіт! Дякую за питання))
Улюблений - це вінтаж. Мені дуже подобаються творити в цьому затишному стилі. Дуже подобаються роботи в стилі миксед-медія інших дівчаток, але я сама ще не наважувалася зробити щось подібне))
Мій улюблений матеріал, який я використовую у всіх своїх роботах - це 3-д лак для декупажу.  Знайшла його в звичайному магазинчику для творчих людей, а тепер він незамінний у моїх роботах))

Творити я більш за все полюбляю коли всі сплять))) Ніхто не вештається навкруги, не заважає)) Коли я щось роблю, то не чую нічого і не бачу, тому навіть нічого не вмикаю))


detenish сказав...
Як відноситься твоя сім"я до твого хобі?
Таке гарне запитання))) Донька дуже позитивно)))Їй 3 рочки, вона вже розбирається де брадси, де штампи, що таке лак або дирокол)) Але вона знає, що мамі дуже не подобається,коли хтоть чипає її "іграшки", і вона без мене не наводить порядки))
З чоловіком все складніше... Він перші 2 роки мого захоплення дуже негативно був налаштований. Не підримував мене ніколи, але,мабуть, зрозумів, що нічого не вдіє та розслабився))Але інколи все одно погрожує мені "випросити увесь твій хлам")))
 Sandra сказав...
ага, меня тоже интересует вопрос как совместить семью и скрап:) я человек увлекающийся и мне надо все, либо ничего! когда скраплю ничего вокруг не вижу и не слышу:( семья потом обижается немного:( может посоветуешь чего?:)
Я всегда удивлялась, как девочки, которые имеют семью, маленького ребенка, еще и много скрапят. Пришла к выводу в ущерб ребенку или семье...Я не готова была на такие жертвы, поэтому все равно я до 9 часов - прежде всего МАМА, которая полностью посвящена дочке)) Меня мучает совесть, если я скраплю, а она в это время растет как трава)). Поэтому мы вместе рисуем, гуляем, играем, убираем и варим кушать, а вот ночью я уже могу скрапить сколько хочу))
Посоветовать могу только одно: установить твои законные часы для скрапа)) Например, мама ушла в спортзал -ее же нет дома, вот так мама занимается скрапом, ее дома нет, все остальные занимаются своими делами)
 detenish сказав...
І ще , скільки грошей ти тратиш на хоббі ?
Маю надію, що чоловік цього не читатиме)) Я себе стараюсь стримувати, але все рівно, мені здається, що забагато...В середньому 200-400 грн в місяць. Я вже почала писати собі витрати та заробітки, щоб розуміти розорюю я сім"ю чи ні...
Gestija сказав...
А мені цікаво де черпаєш натхнення?
Як не дивно, звично, натхнення знаходжу в матеріалах, які я маю. Наприклад, перекладувала папір, на очі потрапив якийсь, тут же в голові склалась листівка. Тому і часу менше треба для реалізації ідеї - все в голові вже в одній картинці))
Iverova сказав...
Що ти більш з усього солодкого любиш?
))))))))))))))))))))) Цукерки "Рафаелло")))) Для мого чоловіка - це просто кладязь подарунків))) На всі свята він точно знає, що я буду пригати від радості)) Якщо свято велике - 2-3 пачки цукерочок))) Він вже знає, що подарунки, я купила сама у скрап - магазинах)) 
У нас це вже традиція. Підходить час свята, і я за декілька днів: "Любий, а знаєш, що ти мені подарував? Дирокол!!!!Правда ж, клас?!??"

Talya S сказав...
Яку музику любиш слухати?
Які подарунки любиш отримувати?
Музику звичайно слухаю популярну, немає улюбленої. Але більш за все подобається послухати Тіну Кароль, Тімберлейка, Мадону.
Подарунки люблю ВСІ, які від щирого серця))) Особливо, кои донька мені щось готує))Зараз у нас ходові подарунки листя та каштани))
 Irinka Story сказав...
Що тобі найбільше подобається робити із всіх процесів, що потребує скрапбукінг?
Чого ти бажаєш досягти у світі скрапу - твоя мета?
Дякую за цікаві питання))
Точно не нарізати папір!!!Особливо коли він має великі розмір 70 на 50 см)) Все одне буде криво)))  Мабуть, це процес складання різних матеріалів в одну листівку чи сторінку.
Я знаю, що мені є куди рости у скрапі. Я ще дуже далека від ідеалу, та що там ідеалу....Хочу стати краще, створювати такі роботи, щоб вони тільки радували своєю красою!ДЯКУЮ ВСІМ ЗА ЗАПИТАННЯ!!!4 коментарі:

 1. Дякую за інтерв'ю, дуже цікаве!!! В мене чоловік теж пригрожує повикидати весь хлам,каже назбирається десь 5 мішечків мусору. Сподіваюсь, такого небуде)))
  Я бажаю тобі творчого натхнення і щоб всі твої заплановані мрії здійснювались!!
  Дуже дякую за цікаві відповіді, веселе інтерв'ю вийшло!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую за відповіді. Цікаво було трішки про тебе дізнатись )))).
  Мій чоловік теж не знає скільки я трачу на скрап )))) ( це жіноча таємниця))))).

  ВідповістиВидалити
 3. дякую, Ксюмка!!!!
  Було дуже цікаво ))))

  ВідповістиВидалити
 4. дуже цікаво було почитати! :)

  ВідповістиВидалити