29 серпня 2011

Нові правила!

Багато конкурсних робіт не відповідають умовам завдання, таке враження ніби більшість з вас не читають умов взагалі і беруть участь лише для того щоб засвітитися чи виграти приз. У звязку з цим відтепер ми не будемо розігрувати приз між конкурсантами, в новому сезоні ми будемо творити для душі )))
Відтепер НАШІ ЗАВДАННЯ СТАЮТЬ НЕ ПРИЗОВИМИ, в окремих завданнях інколи будуть розігруватися заохочувальні призи, про що буде повідомлено окремо у завданнях.В новому сезоні в Арт Клубі буть пропонуватися такі завдання та загальні правила: 


1. Тематичні або палітра, або асоціація або натхнення, 
2. Скетч для листівки, 
3. Скетч для  сторінки, 
4. Фотогра.

1. В першому завданні приймаються будь-які роботи створені по заданій темі або палітрі. Створювати можна будь-що від листівок до виробів виконаних у інших техніках, наприклад: вишивка, вязання, малюнок, декупаж, біжутерія, шиття, валяння і т.д.2. Скетч для листівки - приймаються листівки, обкладинки, АТС, коробки - створені по заданому скетчу.


3. Скетч для сторінки - приймаються сторінки створені по заданому скетчу.


4. Фотогра - приймаємо фотознімки відзняті на задану тему, або фотоліфтинг.


5. По всіх завданнях приймаються лише нові роботи, виготовлені з моменту оголошення завдання і пізніше. Одна й та ж робота не може приймати участь одночасно в двох наших завданнях.

4. 
Конкурсант може представляти будь-яку кількість робіт, які відповідають завданню. Роботи можуть паралельно приймати участь в завданнях інших блогів.

5.
 Якщо в нашому конкурсі приймають участь кілька робіт, то кількість посилань має дорівнювати кількості робіт.

6. 
Пост у вашому особистому блозі  повинен мати пряме посилання на завдання Арт Клубу, а також зображення завдання, якщо таке є.

7. 
В окремих завданнях можуть діяти додаткові правила, які прописуються у завданні.


8. Оголошення переможців та результатів конкурсів відбувається по завершенні терміну кожного окремого завдання.


9. Якщо ви стали переможцем, надішліть будь-ласка, лист на поштову скриньку talyaserpeny@gmail.com

10
. Якщо ви не отримали приз, напишіть нам на вище казану адресу.ЗАПРОШЕНИЙ ДИЗАЙНЕР

11. По 
закінченні прийому робіт по усіх завданнях, наша дизайн-команда вибирає пятірку кращих робіт, автори трьох з них стають  запрошеними дизайнерами наступного завдання.

Бажаємо успіху!!!

Якщо є питання – пишіть )))

2 коментарі: