27 червня 2011

Кулінарне завдання

  1. Складіть список книг зі самовдосконалення, які б ви хотіли прочитати, семінарів, які б хотіли переглянути. Регулярно звертайтеся до них, стимулюйте закріплення нових звичок позитивними емоціями як на свдомомму, так і на півсвідомому рівнях.
  2. Зануртеся з головою у спілкування з позитивними, організованими і цілеспрямованими людьми. Переглянувши свої стосунки з людьми, ви відсієте непотрібні контакти з тими, хто тягнув вас на дно. Будуйте нові відносини з тими людьми, які ставлять перед собою ціль постійно вдосконалюватися і роблять своє життя і життя тих, хто їх оточує, ліпшим.
  3. Записуйте свої думки. Ба, більше. ведіть журнал, у якому ви могли б викладати свої думки на шляху до самовдосконалення. Пізніше поверніться до цих записів і подивіться, наскільки ви просунулись вперед.
  4. Запитуйте себе: Чому б і ні?, замість  Чому?
  5. Продовжуйте розвивати себе  і допомагати людям. Якщо вам щось потрібно - дайте це самі. Якщо ви потребуєте розуміння - даруйте розуміння. Любіть - і вас любитимуть. У цьому набагато більше сенсу, аніж  здається на перший погляд.
  6. Якщо у вас виникла якась проблема, попросіть поради в тих людей,  які розвязали її успішно. Наслідуйте їх.
  7. Якщо ви щодня відводитимете увагу вдосконаленню своїх організаційних навиків, результати не змусять на себе чекати. Ви будете відчувати себе впевнено  і самодостатньо, і вам буде підвладно все.

ВАШІ ПОМІЧНИКИ:
Списки - ваші друзі. ваша основна таємна зброя. Вони дозволяють вам не забути про те, що треба зробити, і постійно нагадують про ваші сьогоднішні цілі. Списки роблять вас відповідальними: вони дають змогу контролюватиЮ що  із запланованого ви  зробили. Звісно, деякі дії ви виконуєте автоматично, і вони не потребують нагадування - це домашні клопоти, прибирання тощо.
Графіки. назначайте конкретний час виконання тих чи інших справ. Домовляйтеся про зустрічі  та спільні заходи з важливими для вас людьми. Нарешті. домовляйтеся самі з собою. просто запланувати щось - недостаньо, треба встановити чіткі терміни втілення планів у життя.
Заведіть папки і регулярно оновлюйте інформацію, тоді інформація завжди буде свіжою та актуальною. Хороша система класифікації допоможе вам і буде дуже практичною, поклавши документи в папку, ви знатимите, що не загубите їх, і в будь-який момет можете до них звернутися.

Немає коментарів:

Дописати коментар