29 березня 2011

Ембосінг - з чого почати?

Сьогодні хочу разом з вами детально розібрати, що ж це таке - ембосінг, і які інструменти потрібні для його використання!
Я сама є початківцем у цьому питанні, але постараюсь розповісти вам з чого все-таки потрібно розпочинати!Отже, для роботи нам знадобиться:
- фен для ембосінгу
- прозорі чорнила
- пудра
- штамп
- чорнила для штампування
- картон


 1. На акриловий (чи будь-який інший) штамп наносимо прозорі чорнила для ембосінгу


 2. Далі відштамповуємо наше зображення на папері  чи картоні
3. Посипаємо прозорою пудрою для ембосінгу всю поверхню відштампованого зображення4. Даємо пудрі трішки зчепитись з чорнилами, і решту зсипаємо назад до баночки


 5. За допомогою фену для ембосінгу, на відстані 5-6 см , нагріваємо пудру


 6. Ось так виглядатиме наш штамп


 7. за допомогою спеціального спонжика чи як у мене -звичайного поролону, наносимо чорнила для штампування на наше зображення 8. я використовувала 2 кольори для насиченості фону 9. Готово!


Цей фото урок я зробила для того, щоб ви мали перед собою всю послідовність виконання такої техніки як ембосінг за допомогою прозорої пудри!
Я спробувала її, мені сподобалось!
Раджу і  вам!

7 коментарів:

 1. Ухти. Клас. Дякую за детальність, бо я й не уявляла як воно робиться. Типу, чула дзвін, а не знаю де він. Дякую!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Юлічка нема за що, будемо разом вчитись!!!!

  ВідповістиВидалити
 3. Блин, как же классно!!!! Давно хочу попробовать эмбоссинг.....никак руки не доходят...и материалов нет(((
  Спасибо за урок!!!

  ВідповістиВидалити
 4. у меня тоже, руки не доходят, тем более не хочу тратиться на фен...а мк без фена можно увидеть с подручными материриалами типа утюга ))

  ВідповістиВидалити
 5. еще немножечко подскажу, не обязательно покупать специальные чернила или ручки для эмбоссинга(только если вам необходима прозрачная основа, например, прозрачный оттиск и прозрачная пудра), можно воспользоваться чернилами, которые у вас имеются, если они долгосохнущие, например, я пробовала эмбоссинг с обычными дистресс-чернилами и колорбоксами - все получилось)колорбоксами вышло лучше за счет более четкого оттиска (дистрессы все же более "жидкие", оттиск не везде равномерен. Поэтому, если очень хочется попробовать, но не очень позволяют средства - начните с покупки пудры, остальное - по мере необходимости и появляения возможности:)Воть, надеюсь, мои маленькие подсказки помогут вам быстрее решиться и попробовать эмбоссинг)))

  ВідповістиВидалити
 6. кльово, дякую за МК

  ВідповістиВидалити
 7. дякую за детальний МК, так цікаво, але все-таки всеодно фен потрібно))

  ВідповістиВидалити