15 січня 2018

Завдання: Дошка натхнення "Прядіння"

Вітаємо, наші любі творчі майстрині ♥!!
Сьогодні хочемо започаткувати нашу нову рубрику - ДОШКИ НАТХНЕНЬ.

Кожну дошку ми присвячуватимемо якомусь виду декоративно-ужиткового мистецтва в Україні та даватимемо невеличку довідку по нього, для загального уявлення та нашого розвитку.
Виходитиме завдання кожного 15 числа. 
Запошуємо вас творити, надихнувшись нашою підбіркою картинок - палітра, окремі елементи, настрій, та будь-що!! Головне вкажіть в своєму пості, що саме вас надихнуло.

Цього місяця наша Дошка натхнень - "Прядіння". Надіємось, вам вона сподобається))


Цікаві факти
Нитки… Вони складають основу всього що нас оточує. Ми ходимо в речах в яких є сплетіння ниток, рослини, теж містять ниточки в листочках.
Історія нитки починається з давніх-давен, ще наші предки виготовляли нитки для виробництва одягу. На той час виробляли лише натуральні нитки. У XIX ст. вишивали лляними, конопляними й вовняними нитками ручного виробництва. Нитки пряли з вичесаних волокон льону чи коноплі, намагаючись робити тонку й рівну нитку. Потім нитки білили, фарбували, натирали воском чи жиром. Нитки для вибілювання золили в діжках-"зільницях". У діжку складали намотані нитки, пересипали попелом із спалених дров і заливали окропом. Луг, що утворювався в діжці, поступово вибілював нитки. Потім нитки полоскали у чистій воді й висушували на сонці чи на морозі. У вишивці такі білі нитки часто комбінували із сірими чи зеленуватими небіленими. Нитки фарбували природними барвникам: відварами кори дуба, гілок та ягід бузини й брусниці, лушпинням цибулі тощо.

Розпушування, змішування, тріпання, чесання, передпрядіння і, власне, прядіння. Ось стільки етапів проходить кужіль від  самого початку і аж до тієї миті поки стане довжелезною міцною ниткию, якій не видно кінця і краю.

Завдання
Надихнутися ДОШКОЮ (палітра, настрій, окремі елементи, асоціації)  та створити будь-яку рукодільну роботу. Обов'язково вкажіть чим саме ви надихнулись!

Натхнення

Робота Запрошеного дизайнера:
Алена Андреянова

Добрый день, дорогие читатели и гости ЧБ Art Club UA. Хочу поблагодарить за приглашение побыть ПД в этом уютном, комфортном и очень творческом блоге. Мне импонирует выбор тематики заданий и теплая атмосфера, всегда с удовольствием слежу за выходом новых публикаций и вдохновением от чудесной ДК. Нынешнее задание не стало исключением - замечательная Доска Вдохновения: нежная, с интересными элементами и располагающая к творчеству. По ней у меня сложился Денежный конверт для зимней именинницы.

Постаралась применить Доску по максимуму. Практически полностью воссоздала цветовую палитру: белый, небесный, кремовый, голубой, льняной и нежный ментол. Из элементов взяла: жемчуг, стразы, пуговичку, цветочный орнамент и даже присыпку с пончиков) Из фактур - трафарет с вязанным полотном в поддержку пряжи с баннера и вязанные цветы

В работе использовала материалы от Cherrylana designs. К слову, пару лет назад, на заре моего увлечения скрапом, как раз штампы этого производителя были приобретены мною одними из первых. До сих пор использую их в работах. Например, здесь фоновые отштамповки на кальке в технике горячего эмбоссинга выполнены штампом Цветок NaC026-1. В качестве интересного элемента добавила Бабочку JNB027 (3,7*2,5). А для расстановки акцентов в работе прекрасно подходят Стеклянные капельки CLEAR DROPS.размер :6мм и Стеклянные капельки CLEAR DROPS.размер: 4 мм. Они хорошо клеятся на глосси и выглядят более натурально, чем дропсы

Еще раз спасибо за приглашение, вдохновляйтесь чудесной палитрой и обязательно участвуйте в заданиях от Art Club UA)


Роботи нашої ДК:


Флокса (Марина)
Наша нова дошка надихнула мене на створення крихітки листівки, яка буде вкладена в букет і подарована юнаком дівчині. Теплий блакитний, трохи рожевих вкраплень та теплі побажання.Чарівна і ніжна дошка натхнення спонукає уяву до творчого польоту. 
І ось такий блокнотик у мене з'вився: ніжно-блакитний колір і милі лохматі краї - такі асоціації у мене з картинками.
Тетянка
Наша дошка надихнула мене на створення мішечка для подарункового сертифікату. Я використала багато мережива та лише одну квіточку :)


Наталія Міщенко
Тільки но поглянувши на цю дошку натхнення, ручки самі потягнулися до тканини і мережива.
Вийшов такий легкий та мрійливий блокнотик)
Мене неймовірно надихнули кольори дошки! Також використала обережно розтріпаний край мережива.


Pioniya
Відтінки блакитного і ниточки - ось що зачепило мене у нашій дошці.
І улюблений CaS зі штампами Cherrylana designs


Юлія Дудник
Наша спокійна і красива дошка надихнула мене на маленький і простий записничок. Він вийшов милим і зручним.


Споснори:

Надіємось, що призи від наших спонсорів спонукатимуть вас до активної творчості! 
Запрошені дизайнери гарантовано отримують приз від нашого спонсора.
 (Умовою є лише використання отриманих матеріалів при виготовленні роботи для нашого наступного завдання ;)) 
А решту призів ми розіграємо серед усіх інших учасників за допомогою Randomus. 

Виробник штампів для скрапбукінгу - Cherrylana designs дарує
сертифікат на 100 грн
 Виробник чіпборду - творча студія Sкрапочка дарує переможцю
сертифікат на 100 грн

Виробник чіпборду - ScrapBox дарує переможцю
СЕРТИФІКАТ НА 70 грнМагазин товарів для творчості Iris 
надає  СЕРТИФІКАТ на 100 грн.Правила участі в завданні:

♥ Надихнутися ДОШКОЮ (палітра, настрій, окремі елементи, асоціації)  та створити будь-яку рукодільну роботу. Обов'язково вкажіть чим саме ви надихнулись!; 
♥ написати пост, в якому має бути активне посилання на наш блог та банер завдання; 
♥ додатись в лінки до 15 лютого

♥ за результатами завдання ми розіграємо призи від спонсорів та обиремо ЗД; 
♥ звернутися за призом на протязі 2-х тижнів від дня публікаці результатів завдання.

ЛІНКИ

2 коментарі:

  1. Еще раз спасибо за приглашение! Работы ДК очень вдохновляющие)

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Алена, дякуємо за співпрацю і твою натхненну роботу!! Чекатимемо твоєї участі і в наступних наших завданнях.

      Видалити