13 листопада 2023

Натхнення від Запрошеного Дизайнера @remizova_scrap

Всім привіт!
Я Ірина @remizova_scrap і я з задоволенням прийняла запрошення побути Запрошеним Дизайнером та поскрапити разом з дівчатками та вами на чудову тему - Дитинство
Тематичне завдання "Дитинство"
#artclub_childhood


Дитинство - це магія, чудо, чарівний світ довкола. Зʼявляючись у нашому житті, діти наповнюють його чудом. Ми ж, дорослі, намагаємось створити для своїх дітей такий чарівний світ, щоб вони якомога довше вірили в дива та казку! І це прекрасно!


І саме тому я вирішила створити Magicbox, в якому можна зберігати найчарівніші миті з дитинства вашої донечки. На внутрішніх сторонах великої коробочки знаходять рамочки для фото, а на сторонах маленької коробочки- кишеньки з конвертами (де можна зберігати перший зрізаний локон дитинки та перший зубчик , який випав) та картками (де можна зазначи їмʼя, дату народження, зріст та вагу, або іншу цікаву інформацію).

В своїй роботі я використала папір з колекції Little Bunny та рамочки з колекції Baby Doll від @scrapmir та тканинні квіти ручної роботи від @magic_world_flowersВсім бажаю чудового дня та натхнення!
Приєднуйтесь до завдання!