17 квітня 2019

Натхнення від спонсора Cherrylana designs та Scrapbooking-Ukraine з Людмилою Половинко

Привітики.
Сьогодні я, Людмила Половинко покажу вам свій блокнот з матеріалів які я отримала від нашого спонсора магазину Scrapbooking-Ukraine та штампиків  від Cherrylana designs.Я так люблю ось такі світлі і чисті роботи без використання фарб, а лише з паперу. Іноді я тоную папір, але тут обійшлося без жодного тонування та зістарювання.)


В блокноті я використала карточки та вирізалки з колеціі Spring Blossom та Magnolia Sky від Фабрика Декору. 

За свій скраповий шлях я назбирала вже не маленький запас обрізків, які час від часу люблю використовувати в своїх роботах. Так і цього разу зробила, під карточку виклала підложки з залишків паперу.


На двох форзацах також додала трішки декору.


В блокноті є три розділювачі в основі яких є папір з кіт-набору від магазину  Scrapbooking-Ukraine  блакитний та  фіолетовий листки.


Неймовірно натхненні написи на карточках не могли залишитись без уваги і зайняли центральне місце на кожному розділювачі.

Но кожному розділювачі я пришила по мініатюрному гудзику. Я від них в захваті, ніколи не думала, що вони можуть бути настільки маленькими.


Коли все було склеєно і прошито я пройшлася фоновими штампиками по папері, що допомогло об"єднати усе в одне ціле і ускладнити фон. А використала я фоновий чіпик від нашого спонсора Cherrylana designs - кракелюр.І третій розділювач: На задньому форзаці я зробила кишеньку для зберізання записів на різноманітних листочках.


І зворотня сторона блокноту:З вами була Людмила Половинко

Натхнення вам і весни у серці!

Немає коментарів:

Дописати коментар