01 січня 2018

Наші вітання з Новим Роком!!!

Привіт наші ПЧілочки!
Вітаємо Вас з Новим роком!
Хочемо вам побажати насамперед виконання бажань. Адже в яке ще інше свято ми так щиро віримо в чудо, магію і чарівництво))) І це як відчуття казки і дитинства - цей змішаний святковий аромат ялинки, мандаринів, різних смаколиків і зимового повітря, постріли хлопавок та феєрверки, бенгальські вогні, подарунки, гучний сміх і просто неймовірне щастя в очах! 
Скільки позитиву, посмішок, прекрасних щасливих емоцій приносять нам святкові приготування та і самі свята. Скільки добрих побажань та світлих почуттів ми отримуємо від своїх близьких, рідних та оточуючих людей – тримайте їх у своїй душі та серці. 

Хай Новий рік зітре всі прикрощі і примножить накопичені благополуччя і успіх. Нехай кожна хвилина нового року принесе щось нове і чудове у ваше життя. Нехай весь прийдешній рік буде повний приємних подій, грандіозних планів, радісних зустрічей, нових відкриттів  та фантастичних починань, роком народження мрії, яка неодмінно здійсниться!
Хай кожен день дарує  нам усмішку і частинку добра, а ми всі станемо ще щасливішими, добрішими і уважнішими до оточуючих нас людей! 
Ми зустрічаємо рік Жовтої Земляної Собаки. За прогнозами астрологів, цей рік буде досить спокійним, без сильних потрясінь та негараздів.  Собака любить спокій, тиху сімейну обстановку, прагне до скромності, не відчуває користі. 
Отже, нас чекає хороший і спокійний рік!

Нехай Ваш дім буде повний друзів, любові, посмішок і тепла!
Доброго Вам здоров’я і щасливих днів у новому році!

Ваш Art Club!


3 коментарі:

  1. І вам вітаннячка!!! З новим роком! Натхнення та затишку

    ВідповістиВидалити
  2. С Новым годом, девочки!! Всего самого хорошего!!))

    ВідповістиВидалити
  3. І вас дівчатка з Новим роком! Нехай всі мрії реалізуються!!!!

    ВідповістиВидалити