02 червня 2017

3-в-рядок "МУШЛЯ"

Вітаємо вас!
Сьогодні хочемо поділитися з вами цікавинками про мушлі:

З самого дитинства всі ми знаємо, що якщо прикласти будь-яку, нехай навіть найменшу мушлю равлика до вуха, стане чутно, як шумить море. Причому багато хто стверджує, що це ніяк не залежить від того, де і коли були зібрані ті чи інші морські мушлі. І ось на сьогоднішній день навколо даного вельми цікавого факту утворилося вже кілька теорій. Перша, нічим не виправдана теорія говорить, що черепашки нібито зберігають в собі шуми морів і океанів. Хоч і сумно це говорити, але це не більше ніж вигадка, неможливо підкріплюваний науково.

Друга ж теорія стверджує, що при піднесенні даного предмета до вуха люди чують шум руху крові по власних кровоносних судинах. Але і цей факт досить легко зруйнувати. Наприклад, погодьтеся, після інтенсивних фізичних вправ кров циркулює по організму з дуже великою швидкістю. У цьому випадку шум в мушлі повинен змінитися, але так не відбувається. Третя теорія розповідає, що в мушлі чути звук потоку повітря, що рухається через неї. Стає зрозумілим, чому звук буде більш гучним, якщо черепашку піднести до вуха, і слабким - якщо тримати біля нього. Ця думка також спростовується, варто лише помістити об'єкт у спеціальне звукоізоляційне приміщення. У цьому випадку шум із черепашки повністю зникає, а ось потоки повітря в ній залишаються як і раніше. Після з'ясування всього цього стає ясно, що шум океану з черепашки чути тільки тоді, коли він є навколо раковини. На цьому і заснована найправдивіша, четверта теорія. Насправді звук моря - це змінений навколишній шум, який відбивається від стін черепашок, тому у предметів великих розмірів він чути чіткіше. Причому чим більше звуків навколо, тим виразніше це буде чутно в мушлі. З цього випливає, що вона є простою резонаторної камерою. До речі, щоб почути пісню моря, зовсім не обов'язково мати черепашку, можна прикласти до вуха звичайний стакан або навіть долоню.

Цілющі властивості мушлі. Про них, погодьтеся, доводилося чути далеко не кожному. У найдавнішій на планеті східній медицині досить поширене використання черепашок каурі і рапанів при масажі. А ось в сучасних SPA-салонах зараз досить успішно роблять масаж гарячими мушлями. Це стимулює кровообіг, розслаблює м'язи і заспокоює нервову систему. Косметологія теж не залишилася осторонь. У цьому напрямку продукти широко використовують для приготування ефективних омолоджуючих засобів, в які як один з компонентів додають мікрочастинки раковин.

Найдорожча мушля в світі: яка вона? Далеко не секрет, що багато знаменитих і вельми заможні жителі планети збирають черепашки, подібно нам, що бродить по березі моря або океану в пошуках особливо незвичайного екземпляра. Однак сильні світу цього роблять це трохи інакше. Попросту купують те, що вдалося відшукати іншим. В цілому колекціонування черепашок називають захопленням аристократів. Для розширення своїх колекцій вони набувають дорогоцінні екземпляри різних видів, родин, форм і забарвлень. Наприклад, найдорожча у світі черепашка ципреї Фултона була продана за 37 000 доларів США.(джерело)


Головний елемент, як ви здогадалися, - МУШЛЯ
Необхідно також використати не менше 2 допоміжних: напис, топінг (будь-який), нитки, бризки, рамка, фарба, білий колір, вeнзeль.

Робота запрошеного дизайнера - Juli_Cool

Всем привет) меня зовут Юля (Juli_Cool). Большое спасибо за приглашение! Очень рада быть в числе вдохновителей читателей любимого блога! 
Использовав такой шикарный рецепт задания, я сделала для себя холст "Из морских глубин", добавив к ракушкам, собранным на берегах Адриатики такие ОЭ: топпинги (их у меня здесь использовано очень много и все от Фабрики декора), нитки, брызги (акриловыми красками, разведенным грунтом), сами краски, ну, и белый цвет тоже имеется (частично покрыла все элементы холста). Морские обитатели - чипборд от ScrapBox. Также для фона использовала марлю, кусочки вязанного полотна, фатин, бусины, морскую звезду и камушки.
Желаю всем вдохновения и хорошего летнего настроения!)
Роботи нашої ДК для вашого натхнення:

Цього разу в мене не дуже звічайна листівочка для новонародженого)
Я вікористала морську тему та рядок: мушля - напис - білий колірЗ нашим прекрасним рецептом народжуються чудові ідеї.
Я спробувала втілити їх в невеличке панно разом зі спогадами про минулорічний відпочинок.
Мій рядок : мушля - напис - топінг - бризки - нитка - фарбаПривіт! Знаєтe, ніколи нe робила ніяких баночок, а в мeнe іх багатeнько. І вирішила я задeкорувати баночку під мушлі:) спочатку загрунтувала і банку і кришку, а потім пeрeдумала. Банку змінила і залишила нeдоторканою. Тож по суті справи займалася я дeкоруванням самоі кришeчки. І ось що в мeнe вийшло .
РЯДОК: мушля—фарба—топінг—напис


Трішечки про подаруночки до цього завдання.

Фабрика Декору - надає СЕРТИФІКАТ НА 100 ГРН

Майстерня чіпборду Вензелик - СЕРТИФІКАТ НА 75 ГРН

- ЗАВДАННЯ РУКОДІЛЬНЕ -
Чекаємо на ваші роботи до 01.07.2017 року включно.

Нагадуємо, що призи ми висилаємо по Україні безкоштовно.
Натхення вам та любові!
4 коментарі:

 1. Клёвое задание! Люблю ракушки, Они такие живописные! И попробую поучаствовать - что то натворить или вытворить)

  ВідповістиВидалити
 2. Море, море... Ех, надо искать ракушки))))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Швидше! Бо інші учасниці всі зберуть))))
   Будемо чекати на ваші твориння)

   Видалити