29 листопада 2016

Натхнення з Cherrylana designs від Флокси

Усім вітання! У вас також сьогодні засніжило? У нас в Києві після ранкового сонечка несподівано пішов пухкий густий сніг, зивоме диво! Дуже символічно, бо першою листівочкою у сьогодонішнім натхненні від Сherrylana designs буде саме листівочка присвячена хурделиці й завірюсі!

Так от, одного дня, з мрією про справжню зиму з заметілями й хуртовинами, я сіла творити листівочку, бавлячись штампом-сніжинкою від Сherrylana designs. Мене так надихнув той процес, що я створила за один раз декілька фонів для майбутніх "сніжних" робіт (покажу згодом).
Доречі, штампів зі сніжиками у цього виробника більш ніж достатньо, вони продаються поштучно, то ж можна вибрати свій набір штампів і творити хурделиці на папері)) Зазирніть до  зимового альбому, рекомедую.

Сніжинки я ембосила білою пудрою, потім тонувала папір синім й блакитним спреєм в тон шапочки на песику, щоб все гармоніювало, ще побризкала спреєм для об*єму.  А далі просто додала декор за смаком. Вітальна листівка для подружки, що мріє про лабрадора - готова!

Наступне тріо листіовк теж творилось за один "присіст" із одного набору штампів "Букет троянд".  
В зеленій листівці я використала тільки листячко з цього набору (ембосинг білою пудрою), та розфарбувала спрями та акриловими фарбами, до кількох відтінків зеленого додавала жовтого та золотавого, під чіпбордовий надпис підклала кальку. 


Друга листівка створилась за допомогою квітів та бутонів троянд з цього ж набору, що штампувала в хаотичному порядку. Розфарбовувала також спреями за осінньою палітрою від Сherrylana designs.


Ця листівка найулюбленіша)) Густо й щедро відштамповані троянди та за допомогою акварелі зроблено градієнт двох кольорів. Складністьполягала у змішанні фарб, оскільки жовтогарячий та синій є протилежними кольорами, то їх змішання дає не приємний грязний коричневий колір, щоб уникнути цього довелось прикласти всю обережність та майстерність. 
Ця листівка  нагадує приспів пісні Пугачової "...Миллион, миллион алых роз..", ну не мільйон і не алих, але все ж таки схожість є)) Що скажете?


Бажаю вам натхнення ♥

Немає коментарів:

Дописати коментар