06 березня 2016

СП "Веснянка" - 3 етап

Привіт-привіт! 
Цей етап нашого СП буде присвячений тим, без кого весна була б не такою веселою та тихою - пташечкам, адже саме їхній веселий щебіт сповіщає нам про прихід справжнього тепла.
Саме весною - 1 квітня - відзначається Міжнародний день птахів,  що проходить щорічно в рамках програми ЮНЕСКО “Людина і біосфера ” і не випадково саме в квітні. Адже 1 квітня 1906 була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.
Окрім того, українці  з давніх часів мали своє свято птахів - Свято Обертіння, яке відзначають 9 березня. За церковним календарем християн східного обряду – Віднайдення Голови Івана Хрестителя. Однак воно не менше значуще і в народному побуті українців, пов’язане, передусім, з поверненням птахів з вирію. Дбайливі, чуйні, люблячі все живе люди заздалегідь вивішували дуплянки, синичники, шпаківні, аби полегшити пернатим друзям працю. І навіть робилося це прагматично – заманити птахів у свій садок, щоб ті нищили шкідників.


Найраніше від усіх прилітають граки і відразу беруться за лаштування гнізд. Хоча ще можуть дошкуляти тріскучі морози, але гракам вони не страшні. Селяться граки пташиними «родинами», масово на одному або кількох сусідніх деревах. Отож не раз ранньої весни можна почути їхній гамір, схожий на гамір традиційного українського ярмарку.


джерело
За граками слідують дикі гуси. У давнину, якщо діти вперше навесні побачили у небі диких гусей, то підкидали вверх соломинку і примовляли: «На тобі, пташинко, на хатинку (гніздечко), а мені на здоров’ячко». Така соломинка вважалася чудодійною. Господар клав її у куряче сідало, щоб домашня птиця добре неслася.(джерело)


Отож, роботи для 3 етапу  СП "Веснянка" можуть бути виконані у будь-якій рукодільній  техніці і ОБОВ'ЯЗКОВО повинні бути присвячені темі птахів
Елементи, які можуть бути використані (на вибір один чи кілька): птах, шпаківня, 
гніздо, пір'їна

І роботи нашої ДК:
Ранішні співи пташок навесні допомагають прокинутись і створюють чудовий настрій. З кожним  днем весна розквітає новими барвами, саме тому ця листівочка буяє різнокольорово та заряджає енергією дії! 
ОЕ - пташка
Для третього етапу я підготувала листівочку, на якій є і пташка, і гніздечко.
Звісно, що весна без пташиного співу неможлива! Я створила листівку із присвятою для мами, де на гілочках сакури примостилися пташки, які наспівують свою прекрасну мелодію пробудження та любові!
Gyravlick
Сьогодні в мене три різнопланових роботи.
Перша - коробочка на кухню.
Створена з нуля.  Покрила її акрилом, деінде нанесла текстурну пасту через трафарет; потім пофарбувала акриловою фарбою, прикрасила. В мене вийшла еко-фристайлова коробочка. Зберігати в ній буду сірники)
  
Еко-листівка. Використала кілька видів паперу різних виробників, гілочку з бруньками, дерев`яні бісеринки, льон,  акрилову фарбу, листочки, рафію і вощений шнур, чипборд з квітками вишні та  шпаківнею пофарбувала акрилом

 Сіправська Надія
У мене весняний сімейний альбомчик з пташкою на обкладинці і невеличким гніздечком.
Приз від спонсора ONE GOGтм 
фарба, спреї та структурний гель,  а які, побаче переможець)
  Ваші шедеври ми приймаємо до 15 березня 2016 р. 


Немає коментарів:

Дописати коментар