14 вересня 2014

Рукодільне завдання "Віра, Надія, Любов"

Вітаємо, вітаємо Вас, любі читачі нашого блогу!!!

Ось ви вже познайомились з нашою новою командою, роздивились наш новий дизайн, хтось вже записався на нашу солоденьку цукерку. А хто ні - то чого ви чекаете?!?
А зараз настав час оголосити наше перше завдання!

Віра... Надія... Любов... Ці слова зараз, як ніколи, актуальні для нашої країни. Адже всі ми Любимо нашу рідну квітучу і співочу неньку Україну... Всі плекаємо Надію, що незабаром на її жовто-блакитних просторах, неосяйних нивах та містах настане Мир... Всі ми Віримо, що вона розквітне, розправить крила та буде процвітати на радість нам - її дітям...


Тож, нашим першим завданням буде зробити роботу в будь-якій рукодільній техніці, в яку ви вклали ці поняття.  Це може бути листівка до дня іменин, сторінка про любов до мами, або рушник, вишитий з надією про мир в Україні. 

А наша нова команда підготувала для вас свої роботи, сповнені Віри, Надії та Любові:


Что может быть выше любви? Что может быть прекрасней? Есть ли в жизни что-то более широкое, поэтичное, что-то, о чём люди вот уже много тысяч лет не прекращают говорить? Любовь делает нас людьми, любовь позволяет нам раскрыть  в себе самые различные качества. Любите, раскрывайтесь, без этого вы не почувствуете вкуса жизни…


Из материалов были использованы текстурный картон, скрап-бумага, польские и тайские цветы, деревянный чипборд, гессо и трафарет, два вида кружева, полубусинки, акриловая краска, два вида микробисера.

kukusya
У мене для завдання склалась листівка.
Листівка про НАДІЮ. Надію на мир... Надію на розквіт нашої держави... Надія Є!Джульєтка
Мені здається, що кожна молода, закохана пара, яка стає на весільний рушничок , стає на нього із Надією, із Вірою у своє щасливе сімейне майбутнє. І що їхнє життя буде сповнене кохання та ніжності. І цей конвертик для привітання ще раз нагадає їм про їхній щасливий день, сповнений великою кількістю мрій та побажань!Sipravsjka Nadija
Свято Віри, Надії і Любові завжи було моїм святом, якого я з нетерпінням чекала. Цього року я його по-особливому чекаю і дуже сподіваюсь, що воно принесе із собою спокій і мир. Для мене втіленням Віри, Надії і Любові, перш за все, є мій синочок, тому щоб показати всю ніжність почуттів, зробила такий Shadow Box. Розмір 20*20 см, із прикрас використала: власні квіти, ліпнину, мереживо, бусинки. Також використала чіпборд від магазину Вензелик: надпис "Наш синочок" і дитячий візок.


Я б сказала, що любов - двигун прогресу! Бо тільки з любов'ю ми можемо творити, радіти, ділитися з іншими, усміхатися та й взагалі жити! Любов пронизує нас завжди і у всьому! Моя сторінка про любов до моєї сім'ї! І хоч я уже будую свою, мої батьки та братик залишаються моєю опорою та підтримкою, за що я їм безмежно вдячна!
Бережіть близьких і любіть, постійно любіть!

Я зробила листівку до дня іменин для нашої вчительки з дошкільної групи. Мій син дуже її любить та вже сумує. Сподіваюсь, ми зможемо зустрітись та привітати її на свято.

Сімейні цінності, як ніколи, ми зараз почали цінувати. Я зробила сторінку про батьківську любов. Хочеться інколи повернутись в той час, коли ти була маленькою дівчинкою, коли ти не знала страшного слова - війна, і єдиною трагедією для мене було розбите колінко або просто страшний сон, і все одразу минало, коли тебе тато брав на ручки. 

Приз до цього завдання надає спонсор нашого блогу

і це буде сертифікат на 50 гривень на покупку товарів  для скрапбукінгу від виробника Lesia Zgharda

Тож, ми з нетерпінням чекаємо Ваших рукодільних робіт до 13 жовтня!
2 коментарі: